Užite si komfortné sedenie každý deň so sedacími vakmi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Možnosti sedenia v moderných obytných priestoroch sa neustále rozširujú a vyvíjajú vďaka začleňovaniu inovatívnych riešení. Jedným z takýchto prístupov k sedeniu je používanie sedacieho vaku, univerzálneho kusu nábytku, ktorý spája pohodlie s praktickosťou.
Sedacie vaky priniesli revolúciu do konceptu sedenia v domácnostiach, kanceláriách a dokonca aj vo vonkajšom prostredí. Ponúkajú alternatívu k tradičným možnostiam sedenia ako sú stoličky, gauče či lavičky.

Vyberiete si ten svoj

Sedacie vaky sú zvyčajne naplnené polystyrénovými guličkami alebo penou, ktorá sa prispôsobí tvaru tela používateľa a poskytuje mu bezkonkurenčné pohodlie a oporu. Dodávajú sa v rôznych veľkostiach, tvaroch a farbách. To jednotlivcom umožňuje vybrať si sedací vak, ktorý doplní ich osobný štýl. Do detskej izby môžete zvoliť sedací vak s veselým detským motívom, do obývacej izby zase elegantnejší jednofarebný model.

Či už sa sedací vak používa ako primárna možnosť sedenia v neformálnej obývačke alebo ako doplnkové sedenie vo formálnom prostredí, napr. v kancelárii, bez problémov sa začlení do akéhokoľvek priestoru.

Ponúkajú vysokú flexibilitu

Okrem toho v dobe, keď je optimalizácia priestoru kľúčová, ponúkajú sedacie vaky vynikajúce riešenie. Na rozdiel od bežného sedacieho nábytku, ktorý zaberá pevný priestor, sedacie vaky sa dajú ľahko premiestňovať a odkladať, keď sa nepoužívajú.

Dokonca slúžia na viacero účelov – na prácu na notebooku, čítanie knihy, relax, ale aj na hry v detskej izbe. Tam bude napríklad ružový sedací vak u dievčat veľkým hitom. Vďaka tejto flexibilite použitia je sedací vak preferovanou voľbou pre tých, ktorí chcú maximálne využiť svoj obytný priestor.

dlhé sedeniePrečítajte si tiež
Ako nám dlhé sedenie škodí a čo môže spôsobiť?

Sedací vak v kancelárii

Mnohé moderné kancelárie začleňujú tieto vaky do svojich oddychových zón alebo miestností. Okrem toho, že sú vizuálne príťažlivé, podporujú ergonomické sedenie tým, že sa prispôsobujú tvaru tela používateľa a znižujú tlak na chrbticu.

Prispôsobivosť rôznym prostrediam a flexibilita pri používaní robí z vakov na sedenie neoddeliteľnú súčasť moderných interiérov.

TS, foto: BullRun / Adobestock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.