Valentínske darčeky pre manželky a dcéry

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Každý prejav lásky utuží partnerské a rodinné vzťahy. Aj sviatok zaľúbených je skvelá príležitosť na to, aby muž mohol prejaviť svoje city manželke či dcére. Podľa štatistík Valentína oslavujú až dve tretiny Slovákov a len jedna tretina ľudí mu nepripisuje príliš veľký význam.

Svätý Valentín žil počas vlády cisára Claudia, ktorý mal odpor k rodinným zväzkom svojich legionárov. Zastával názor, že ženatý vojak má kvôli starostlivosti o rodinu oslabenú bojaschopnosť, preto im zakázal manželstvá uzatvárať. No kňaz Valentín zákaz ignoroval a zamilované páry sobášil tajne. 14.2.269 bol za to popravený. A odvtedy takmer celý svet každoročne štrnásteho februára oslavuje na jeho počesť sviatok zaľúbených.

 

Darčeky pre dcéru

Láska si zaslúži oslavu v akejkoľvek podobe a deň svätého Valentína je na prejavenie citov svojim potomkom jeden z najvhodnejších. Ak práve rozmýšľate o tom, čo kúpiť svojej dcére, máme pre vás pár dobrých tipov. Starostlivá výchova preferuje také darčeky, ktoré deti rozvíjajú a pri ktorých môžu plnohodnotne tráviť svoj voľný čas. Je dobré vedieť, že vhodná hračka je nielen zábavná, ale aj zmysluplná a bezpečná.

Kočíky pre bábiky a plyšové zvieratká sú hračky, ktoré rozžiaria očká každej malej slečny. K tomu je možné pridať aj krásnu knihu a spoločenskú hru pre celú rodinu, alebo interaktívnu hračku – stavebnicu či hlavolam. Pri výbere rozvojových hračiek však nepodceňte vek svojej ratolesti a úroveň jej schopností. Dobrá hračka je tá, ku ktorej sa dieťa rado vracia, ktorá mu prináša radosť a rozvíja mu logiku.

rozvíjajúce hračkyPrečítajte si tiež
Naozaj potrebujú vaše deti rozvíjajúce hračky?

 

Darčeky pre partnerku

Najkrajším darčekom je bezpochyby to, ak partner partnerke venuje svoj čas a aj v bežnom živote jej prejavuje lásku. Keď pár spolu strávi hocikedy príjemný večer pri chutnom jedle a na Valentína sa obdaruje hoci len symbolickými drobnosťami. Práve drobné prejavy lásky sú kľúčom k tomu, ako utužiť partnerský vzťah a ako ho dlhodobo udržať v dobrej kondícii. No ak ste sa rozhodli obdarovať na Valentína svoju lásku hodnotnejším darom, tu je náš tip pre športovkyne.

Pokiaľ máte doma lyžiarku, iste sa poteší módnemu športovému oblečeniu. Medzi základné vybavenie lyžiara patrí lyžiarska prilba, okuliare, rukavice a chrániče, takže možno stačí len zistiť, čo z toho vašej žene chýba. No ak uvažujete nad veľkorysým darčekom, darujte svojej polovičke ski alp set, ktorý obsahuje lyže, palice, viazanie a lyžiarky. Tento lyžiarsky výstroj môže používať dlhé roky a určite sa jej vryje do pamäti ako nezabudnuteľné prekvapenie, ktoré dostala od svojho partnera práve na sviatok zaľúbených.

— PR článok —
Foto: Dreamstime.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.