Aké farby letia v zimnom športovom šatníku?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Myslíte si, že pestré farebné oblečenie patrí len k jari a k letu? S touto predstavou sa pokojne rozlúčte – určite neplatí. Už niekoľko rokov patria k zimnej športovej móde aj veselé farby a hravé vzory.
Ak neviete, po akom farebnom odtieni zimného športového oblečenia siahnuť, zamyslite sa nad tým, aký vplyv na vás jednotlivé farby majú. Nemusíte byť odborník na farebnú typológiu, aby ste vedeli, čo vám nesvedčí a čo naopak pristane. Vaše šperkovnice iste hýria rôznymi farebnými kameňmi a trblietavými kovmi, teda určite celkom presne viete, aké odtiene pasujú vašej postave, vlasom či pleti.

 

Optimistické farby sú IN

Za všeobecne optimistické farby sú považované teplé odtiene červenej, oranžovej a žltej. Pozitívny vplyv a upokojujúce frekvencie majú odtiene zelenej, modrej a pastelovo ružovej. Výber je vždy na samotnom nositeľovi. Niekto sa cíti pri športovaní lepšie v tlmených tónoch, iný v sýtych farbách. Aj zdanlivá maličkosť v podobe pestrých zvrškov môže aktívny pohyb spríjemniť. Ktoré farby lahodia vášmu vkusu a pri ktorých máte pocit, že vás dobíjajú energiou?

 

Farebný športový šatník

Pýtate sa, aké farby vniesť do svojho zimného športového šatníka? Túto sezónu sa fantázii medze nekladú. Pokiaľ má žena záujem byť na svahu neprehliadnuteľná, dámske lyžiarske nohavice a bundy môže voliť v červených odtieňoch, ktoré pôsobia sexi. Navyše, červená podporuje aktivitu. Báť sa nemusí ani oranžových odtieňov, ktoré sú tento rok v kurze.

Pokiaľ chce nežné pohlavie pri športovaní pôsobiť sviežo a mladistvo, voliť môže ružovú farbu, ktorá symbolizuje dievčenskosť. Zelené a modré zvršky, môžu športovkyňu naladiť na pokojnejšie jednanie. A pokiaľ sa niekto cíti lepšie v nenápadnom oblečení, môže siahnuť aspoň po farebných doplnkoch – po pestrej čiapke, šále či rukaviciach. Farebné oblečenie dokáže urobiť divy nielen ohľadom vzhľadu, ale aj dobrej nálady.

lyžiarske strediskáPrečítajte si tiež
Najobľúbenejšie lyžiarske strediská na Slovensku.

 

Ako vybrať značku

Akú značku športového oblečenia zvoliť? Športové oblečenie Dynafit vyniká nielen krásnym dizajnom, ale aj kvalitnými materiálmi a precíznym vypracovaním. Oblečenie sa vyznačuje módnym vzhľadom a funkčnosťou. Úspech značky je založený na jedinečných strihoch a na pohodlnom športovom štýle. Zaujme aj široký sortiment – od čiapok, šálov a rukavíc, cez tričká, mikiny a vesty, až po bundy a nohavice.

V ponuke značky nájdete tiež úžasnú škálu športovej obuvi, a samozrejme, športového výstroja – lyže, palice, lyžiarky, viazania, prilby, okuliare a batohy. Recept na výber trendy športového oblečenia je teda veľmi jednoduchý. Na športovanie si treba vybrať také zvršky, ktoré práve letia a v ktorých sa športovec cíti pohodlne.

— PR článok —
Foto: Dreamstime.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.