Vyberte darček, ktorý poteší každého

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hľadáte vhodný darček, neviete sa však rozhodnúť, či sa bude obdarovanej osobe páčiť? Nemajte obavy, takúto dilemu riešia mnohí ľudia okolo vás. Vybrať dokonalý darček nie je vždy ľahké, najmä ak sa chystáte obdarovať ľudí, ktorí vám neustále opakujú, že majú všetko a nič nepotrebujú. Ako si s touto situáciou poradiť? Prinášame vám niekoľko tipov na univerzálne darčeky pre každého.

Sú ľudia, ktorí jednoducho nevedia prijímať darčeky, hoci ich majú radi. Čo takýmto ľuďom kúpiť a čo ich milo prekvapí? V prvom rade sa zamerajte na praktické a využiteľné darčeky. Ak danú osobu poznáte dobre, skúste si všimnúť, čo jej chýba napríklad v domácnosti.

Niečo do kuchyne

Zháňate darček pre ženu, ktorá má všetko? Skúste si pri najbližšej návšteve všimnúť, či jej niečo nechýba v kuchyni. Možno vám sama povie, že sa jej zničila panvica alebo sa jej rozbila obľúbená dekoratívna miska na oriešky či váza. Ak budete pozorní, určite si všimnete, čo v kuchyni absentuje. V každom prípade tak budete mať pekný a praktický darček, ktorý sa nedá odmietnuť.

Niečo do práce

Vybrať darček pre muža môže byť ešte náročnejšie ako pre ženu. Aj tu však stavte na praktickosť. Máte kolegu, ktorý je zároveň blízkym priateľom a blížia sa jeho narodeniny? Všímajte si detaily. Darček nemusí byť luxusný a drahý, radosť dokáže urobiť aj drobnosť. Kupuje si napríklad každý deň kávu v meste, ktorú si do kancelárie nosí v obyčajnom plastovom poháriku? Ak áno, prekvapiť ho môžete cestovným termo pohárom, ktorý je udržateľnejší a môže sa využívať niekoľko rokov. Alebo neustále stráca písacie potreby? Darujte mu personalizované pero s gravírovaním, na ktoré si prirodzene bude dávať väčší pozor.

valentínske darčeky pre ženyPrečítajte si tiež
Valentínske darčeky pre manželky a dcéry.

Niečo na starostlivosť

Sťažuje sa vaša mama či sestra, že má neustále suché ruky alebo popraskané pery? Kúpte jej niečo z prírodnej kozmetiky. Niektoré kozmetické prípravky môžu byť drahšie, preto si ich ľudia nekúpia sami. Ak ich však kúpite vy a darujete im ich v peknom darčekovom balení, uvidíte neskrývanú radosť.

Darčeky sú na to, aby robili druhým radosť. Výber prispôsobte preferenciám obdarovanej osoby. Zohľadnite ich životný štýl či záujmy. Na základe toho vyberte dokonalý personalizovaný darček, ktorý vyčarí úsmev na tvári. ´

TS, foto: Nemanja. Potkonjak / Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.