Vyberte si správne, sedačku ktorá vám sadne

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Realita je dnes taká, že na jednej strane nemáme všetci čas vysedávať na gauči. Na druhej strane, ak si vyberieme sedačku, očakávame od nej to najväčšie pohodlie. V preklade to znamená, vedieť si vybrať tento doplnok do domácnosti na základe všetkých dôležitých parametrov, ktoré pohodlie vytvoria bez najmenších problémov.

 

Čo určuje „pohodlie“ používania pohovky

Z dvoch hlavných kritérií je najdôležitejšia hĺbka sedadla a výška chrbta. Pohodlná hĺbka sa zhoduje s rastom a zvykmi. Preto, ak milujte posedenie s vyloženými nohami – hľadajte si tú, čo má hlbšie sedadlo, ktorého odolnosť zvyšuje pevnejší molitan. Naopak, ak radšej na sedacej súprave len sedíte – sedačke stačí kompaktnejšie menšie sedadlo, ale vyššie operadlo.

 

Investujte do flexibilnejších modelov

Každý z nás je iný. Ako si teda vybrať sedaciu súpravu v obývacej izbe, ak v rodine žijú vysoké aj nízke osoby? Pre väčšie pohodlie všetkých členov rodiny vám odporúčame možnosti flexibilnej rohovej sedacej súpravy z Bratislavy. Každý zo sediacich ľudí si s ňou môže prispôsobiť sedenie svojim vlastným návykom a potrebám.

ušetrite na nábytkuPrečítajte si tiež
7 užitočných tipov, ako ušetriť pri zaobstarávaní nábytku.

 

Potrebujete dobré a odolné čalúnenie

V tomto smere univerzálna rada asi neexistuje, pretože každý z nás má rád niečo iné. Pevnosť a odolnosť poťahového materiálu je však dôležitá pri všetkých modeloch. Určite to bude aj vhodná farba a typ materiálu.

Myslite pritom všetkom na fakt, že sedačka bude denne vystavená obrovskému tlaku, mechanickému namáhaniu, ak máte malé deti alebo domácich miláčikov, tak aj väčšiemu znečisteniu. Ak vám pritom ale robí problém cena, mnohé lacnejšie umelé vlákna dokážu veľmi pekne a jednoducho alternovať aj tú najkvalitnejšiu kožu.

Záleží teda na vás. Vašou voľbou však môžu byť aj modely sedačiek na mieru, na ktorých bude príjemné sedenie za odmenu. Vyskúšajte.

— PR článok —
Foto: Pixabay.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.