Vašo Patejdl, Michal David, Franta Nedvěd, Allan Mikušek a ďalší na megakoncerte!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tak tomu sa hovorí oslava vo veľkom štýle!
Najznámejší slovenský country spevák Allan Mikušek oslávi budúci týždeň nedávnu päťdesiatku. Pripravil veľkolepý galakoncert, ktorý je darčekom nielen k jeho okrúhlici, ale aj k 25 rokov profesionálnej kariéry. Bratislavský galakoncert spojí slovenskú a českú hudobnú scénu. Na pódiu zaspievajú Michal David, Vašo Patejdl, František Nedvěd, Peter Cmorik aj Beata Dubasová. A pozor, jeden z návštevníkov si odnesie domov aj super darček – ručne vyrábanú gitaru s podpismi účinkujúcich.

Koncert bude v utorok 30. januára 2018 pod názvom Galakoncert Allan Mikušek 50-25 + hostia. Môžete sa naň vybrať do bratislavskej HANT arény a verte, že to bude silný zážitok. Obrovskú škála hudobných žánrov.
Počas takmer trojhodinového programu sa postupne vystúpia zaujímaví hostia. Všetci avizovaní vystupujúci  sú s Mikušekom spojení či už profesionálne, alebo dlhoročnými priateľstvami.

 

Kto zaspieva aké piesne?

Môžete sa teda tešiť na Frantu Nedvěda  a Tie break,  Tučňákov, Petra Kocmana, Tomáša Linku či Michaelu Tučnú. Interpreti sa predstavia s nestarnúcimi country skladbami, ktoré sú Mikušekovi najbližšie.
Jubilejný koncert však bude postupne gradovať a návštevníci zažijú ochutnávku popu, či pop-rocku, ktoré im zaspievajú zástupcovia domácej hudobnej scény.

Svojim chrapľákom publiku ponúkne niekoľko piesní i Peter Cmorik. Jednou z nich bude známa skladba Kam som rozum dal?
Nežnejšie pohlavie počas koncertu zastúpi aj Beata Dubasová, ktorá zaspieva okrem ďalších piesní známy hit Dievča z reklamy.
Azda najočakávanejším slovenským vystúpením večera bude, keď pódium ovládne legendárny Vašo Patejdl a okrem spoločnej skladby s Mikušekom, či piesne z jeho sólovej dráhy publiku zahrá a zaspieva skladbu Kaskadér.
Pomyseľnou čerešničkou večera bude určite vystúpenie českého hit-makera Michala Davida, ktorý sa bratislavskej HANT Aréne predstaví i s megahitom NONSTOP.
No a na záver sa môžete tešiť na spoločné vystúpenie všetkých účinkujúcich.  Zaspievajú Tam u nebeských brán, ktorou si spoločne uctia pamiatku Michala Tučného.

allan mikušek beata dubasová peter cmorik vašo patejdl

Ručne vyrobená gitara

Na facebookovej stránke Allan Mikušek prebieha súťaž o gitaru podpísanú všetkými účinkujúcimi  galakoncertu.
A nie je to veru hocijaká gitara. Ručne vyrábanú gitaru značky KLEMA podpíšu Michal David, Vašo PATEJDL, Franta NEDVĚD, Beáta DUBASOVÁ, Peter CMORIK a ďalšie legendy česko-slovenskej hudobnej scény, ktoré vystúpia na galakoncerte.

Galakoncert sa začína o 19:00 v HANT Aréne (ŠH Pasienky na Trnavskej ceste). Potrvá tri hodiny a vstupenky si môžete kúpiť aj tu.

— PR správa —

muzikoterapia liečba hudbouPrečítajte si tiež
Muzikoterapia. Ako vás môže hudba liečiť?

allan mikušek galakoncert


Zdielať

About Author

Milan Buno

Vyše 20 rokov píšem texty a články. Vymýšľam slogany a pripravujem zadania na webstránky. Robil som moderátora v Slovenskom rozhlase, Twiste a Rádiu Okey. Redaktora v Slovenskej televízii. Písal som pre SME, Hospodárske noviny a časopisy ako Markíza, Zdravie, Život ai.

Komentáre sú uzavreté.