Buďte štýlový a elegantný v tej správnej mikine

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hádam nenájdeme muža, ktorý by nemal vo svojom šatníku aspoň jednu mikinu. Nosia ich už chlapci v mladšom veku, tínedžeri, mladí muži a rovnako aj páni vo svojich rokoch. Tak, ako isté kúsky oblečenia neodmysliteľne patria k ženám, rovnako je to aj pri mikine u mužov.
Pánske mikiny sú najvyhľadávanejším a veľmi obľúbeným kúskom, ktorý nechýba v šatníku muža akéhokoľvek veku. Každý sa rád vo voľnom čase oblieka pohodlne a niekto ležérnym športovým štýlom vyjadruje svoju osobnosť. Príťažlivosť mikiny spočíva aj v tom, že ju možno využiť na viaceré príležitosti.

 

Ktorú mikinu si vybrať?

pánska mikinaPonuka pánskych mikín ničím nezaostáva za ponukou iných druhov oblečenia, no niekedy bohatý výber predstavuje pre nás ťažšie rozhodovanie. Veď ani mikiny nie sú jedného štýlu, strihu a farby. Každá jedna je svojím spôsobom originálna. Či už ide o mikinu cez hlavu alebo na zips, s kapucňou alebo bez nej, môžeme povedať, že ide o naozaj zaujímavý kúsok, ktorý sadne každému mužovi. Kvalitné a štýlové sú napr. pánske mikiny The North Face, ktoré Vás zaujmú svojím dizajnom a prevedením.
Mikinám praje najmä prechodné obdobie-jar a jeseň, kedy možno nosiť mikinu ako vrchnú časť odevu. Tak majú všetci správni chlapi možnosť vyniknúť každý v tej svojej.

 

Mikina a tenisky- nerozlučná dvojica

pánske teniskyAk si túžite obohatiť svoj šatník o nové moderné kúsky alebo ešte nemáte v ňom žiadnu mikinu, tak neváhajte. Teraz je ten pravý čas na zmenu! A keď si vyberiete tú pravú, nezabudnite si k nej prípadne zadovážiť aj nové pánske tenisky, aby ste vytvorili dokonalý outfit. Pretože pánska mikina ide ruka v ruke so štýlovými pánskymi teniskami. A ak by ste si z toho množstva tenisiek nevedeli vybrať, vsaďte napr. na pánske tenisky New Ballance, ktoré si určite zamilujete na prvý pohľad.

— PR článok —


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.