Do McDonald’s dorazila obľúbená Syrovka

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Milovníci syra zbystrite pozornosť! Pre každoročný veľký úspech sa jedna z najobľúbenejších sezónnych ponúk opäť vracia aj do slovenských reštaurácií McDonald’s. Syrovej sezóny  sa dočkali všetci netrpezliví zákazníci a legendárne syrové produkty si tak môžu vychutnávať už od 26. októbra

Obľúbená Syrovka

Je Syrová sezóna vaším favoritom v reštauráciách McDonald’s? Nie ste sami. Či už ste jej verným fanúšikom, alebo ste na jej kúzlo narazili ešte len nedávno, Syrovka je jednoducho niečo, čo si nesmiete nechať ujsť.
„Je to skutočný fenomén medzi našimi sezónnymi ponukami. O úspešnosti a popularite medzi zákazníkmi hovoria reakcie zákazníkov, a to, že v rebríčku obľúbenosti sezón nekompromisne dominovala,“ vraví Lucia Poláčeková, PR manažérka pre McDonald’s v ČR/SR.

Hermelínky syrovka je tu

Hermelínky

Ani tento rok nebudú v ponuke chýbať každoročné stálice ako:

  • Swiss King
  • „kráľovský“ Cheese King
  • Cheese King s grilovaným Hermelínom
  • Burger s vyprážaným syrom
  • Hermelínky s obľúbenou brusnicovou omáčkou
  • Swiss King Bagel z raňajkovej ponuky

Potešia sa aj milovníci noviniek minulej sezóny. „Po  úspešnej premiére počas minuloročnej Syrovej sezóny, sme sa aj tento rok rozhodli do ponuky zaradiť syrovú omáčku Cheese King,“ dodáva Poláčeková.

Syrovú sezónu si môžete naplno vychutnať do 21. januára 2024, tak neváhajte, pripojte sa k syrovej revolúcii a nechajte sa unášať vlnou skutočných gurmánskych zážitkov s McDonald’s. Pozrite si, čo vás čaká a čomu neodoláte 🙂

Cheese King s grilovaným hermelínom syrovka

Cheese King s grilovaným hermelínom.

Swiss King syrovka

Swiss King

Vyprážaný syr Fresh

Vyprážaný syr Fresh

Swiss King bagel syrovka

Swiss King bagel

Cheese King syrovka

Cheese King

Syrovka je tu!

TS, foto: McDonald´s


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.