Dobrá kabelka môže zachrániť každú situáciu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dámska kabelka je dôležitým doplnkom, bez ktorého je obraz každej krásnej dámy nekompletný. Dojem z krásnych šiat, dokonalého účesu a nádherného mejkapu môže pokaziť už jeden pohľad na zlú kabelku. Nielen preto je veľmi dôležité si ju vedieť vybrať.

 

Cena nie je všetko

Jedným z hlavných kritérií výberu dámskej kabelky, ako aj akéhokoľvek iného výrobku a doplnku, je často iba cena. Ak sa rozhodnete kúpiť si pre seba túto “sofistikovanú spojku”, investujte do kvalitných materiálov, ale zbytočne za značku nepreplácajte, pretože ani ten najlepší doplnok vám nevydrží večne. Zvažujte spolu s cenou materiálové zloženie, prevedenie a jej rozmer.

 

Veľkosť závisí od využitia a účelu

naozaj dobrá kabelkaĎalším veľmi dôležitým kritériom správneho výberu dámskej kabelky je aj jej veľkosť. Ide predsa o predmet každodennej potreby, bez ktorého si svoje fungovanie nedokáže predstaviť ani jedna z nás.
Ak chcete zistiť veľkosť dámskej kabelky, zamyslite sa nad jej účelom a využitím. Ak ste podnikateľka, potrebujete so sebou, okrem dôležitej dámskej peňaženky aj veľa dokumentov,  notebook alebo tablet. Dávajte prednosť veľkému priestrannému vaku, v ktorom má všetko svoje miesto.

Nie je nutné voliť nudný čierny alebo hnedý model, pozrite sa na dámske kabelky s nezvyčajnou textúrou materiálu alebo jeho originálnym povrchom.

 

Farba hovorí o štýle

Farba dámskych kabeliek závisí výlučne na vašich osobných preferenciách a vašom štýle oblečenia. Ak ste dáma, ktorá uprednostňuje viac formálny štýl a vaša práca si vyžaduje, aby ste dodržiavali určité pravidlá obliekania, dávajte prednosť striktným modelom, ktoré sa vyrábajú v tmavých farbách.

Pri výbere dámskej kabelky venujte pozornosť tvaru a dĺžke držadiel. Zavesenie tašky na rameno môže vizuálne zväčšiť váš hrudník. Naopak taška umiestnená na viac natiahnutom a dlhšom držadle priláka pozornosť ostatných na vaše nohy.

Dávajte si pozor aj na materiál, v dnešnej ponuke sa snažia mnohí výrobcovia klásť dôraz na kvalitu aj pri syntetických náhradách. No vždy je to na vašej osobnej voľbe a možnostiach, ktorými pri kúpe ten najkrajšej dámskej kabelky disponujete. Nerobte unáhlené rozhodnutia a všetko si dopredu premyslite. Veď nákup môžete realizovať aj z pohodlia svojho domu a cez internet.

— PR článok — 
Foto: Shutterstock


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.