GoGo: Vyhovuje mi sloboda internetu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

GoGo je fenomén. Žije na internete a s ním vyše 1,1 milióna mladých. Vlogy mladého Petržalčana majú neuveriteľné počty zhliadnutí a je dôkazom toho, kam až to človek plný kreativity môže dotiahnuť spomedzi štyroch stien svojej oranžovej detskej izby.

Ako tvorí svoje vlogy a kde sa inšpiruje? Aké dievčatá sa páčia Gogovi a skončí napokon v nejakej telke? Dozviete sa z nášho rozhovoru.
Pre Lepšídeň.sk si našiel čas a odpovedal na pár našich otázok.

Lepšídeň.sk:  Gogo, máš 19 rokov a slávu i peniaze, o akých sa väčšine ľudí môže len snívať. Chce to však veľa sily a rozumu nepodľahnúť tomu. Ako zostávaš nad vecou a nestúpne ti sláva do hlavy?

Gogo: Nepociťujem nejakú veľkú zmenu v prioritách, ani kruhoch blízkych odkedy sa tieto faktory nejako začali budovať, rásť. No snažím sa riadiť veci rozumne a vždy som mal za sebou ľudí, ktorí ma podporili a dodali mi energiu keď som ju najviac potreboval.

Gogo

Gogo sa teší. Prišla mu poštou jeho vlastná kniha…

Lepšídeň.sk:  Všetko sa začína od nuly. Aj ty si len pomaly naberal followerov, ľudia vtedy ešte celkom nechápali zmysel – načo sledovať niekoho ako hrá hru?! Ty si však vytrval – čo ťa poháňalo?

Gogo: YouTube som začal robiť preto, lebo ma to bavilo. To je hlavné. Všetko som si preštudoval, zlepšoval som sa postupne a učil som sa od svojich vzorov. Čísla prišli časom. Začiatky boli veľmi ťažké, no nenáhlil som sa hneď po veľkej sledovanosti. Stačilo mi mať niekoho, kto vždy hodil LIKE, napísal pozitívny komentík a vybral prípadne “ďalšiu mapu v minecrafte”, alebo mi poradil, čo v ďalšej epizóde. A išlo sa ďalej! Cesta je to najkrajšie, nie samotný cieľ.

(pokračovanie rozhovoru nižšie)

Nedávno svoj príbeh zhrnul do knižky GOGO – Chalan z internetu, ktorá sa už dotláčala a stále je o ňu mimoriadny záujem. Odhaľuje v nej zákulisie svojej práce, úskalia, s ktorými sa musel vyrovnať, ale aj detaily z osobného života a ešte oveľa viac!


Lepšídeň.sk:  Si studnicou nápadov:) Ako však vznikajú niektoré tie šialené nápady ako nutela, maketa Justina Biebera, parodický rap ap. Čo ťa inšpiruje?

Gogo: Inšpiruje ma všetko okolo mňa. Snažím sa si zobrať z každého rožka troška a vložiť do toho svoj rukopis. Prešiel som si rôznymi fázami počas tvorby, predsa len postupne nejako dospievam…. ba možno príde aj deň, kedy už nebudem detinský (ale kdeže haha). Od príhod z reálneho života po prezreté videá na YouTube – zo všetkého sa snažím niečo si zobrať.

Lepšídeň.sk:  Mnohí si myslia, že len zarábaš, žiješ si na vysokej nohe, užívaš si…ale málokto vidí za tým plno práce a odriekania. A že musíš aj investovať.

Gogo: Každý, koho baví fotenie alebo filmárčina vie, že pokiaľ chce mať kvalitnú techniku, musí riadne zainvestovať. Ja sa snažím stále zlepšovať, posúvať sa aj z technickej stránky, nech sú veci stále na vysokej úrovni. A samozrejme, žijem od 18-tky sám a všetky náklady či už na prácu, alebo na život niečo stoja.

Lepšídeň.sk:  Nielen pre chalanov si idolom, ale aj mnohé dievčatá ťa „žerú“. Majú však smolu, je tu Lucy:-) Napriek tomu – aké dievčatá sa ti páčia?

Gogo: Haha, nie som ten typ tvorcu, ktorý si naberá “posadnuté fanúšičky/fanúšikov”. Ja sa im snažím stále opakovať, že proste spolu budeme vychádzať ako kamoši a keď ma stretnú, normálne ma oslovia. Takže dievča by malo byť hlavne milé, zábavné, samozrejme pekné, predsa len sú to naše pastvy pre oči a radosť počas dňa. A mala by mať svoj sen, za ktorým si chce ísť za každú cenu.

Prečítajte si článok
GoGo – chalan z internetu sa sťahuje do knižky

gogo

Gogo: Robím veci tak ako ich cítim.

Lepšídeň.sk:  Robíš teraz, čo ťa baví. Dá sa to robiť dlhodobo? Kde sa vidíš o pár rokov? Nelákala ťa niektorá telka?

Gogo: Rozprával som sa s televíziami,  ale nevidím sa v tejto forme. Nikdy som nad tým nejako nerozmýšľal a nesedí mi to. Mne vyhovuje hlavne sloboda internetu a byť sám sebe šéfom. Takto sa nemusím nikomu zodpovedať a robím veci tak ako ich cítim.

Lepšídeň.sk:  Keďže sme LepšíDeň.sk – čo vie tebe vylepšiť deň? Čo ťa vie rozosmiať, zlepšiť ti náladu, dostať ťa do pohody?

Gogo: Nejaké vtipné videjko na YouTube, alebo pokec s kamošmi, čo kde zažili. Dobré historky sa vždy zídu a z tých najlepších sa stávajú legendy! Niektoré sa dostali až do mojich videí 🙂

LD FB

Pridajte sa k nám!


Zdielať

About Author

Leave A Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.