Tento kuchynský robot nahradí mnohé malé spotrebiče

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pustili ste sa do jarného upratovania a máte pocit, že máte doma strašne veľa vecí? Kuchynský robot vám ušetrí hromadu miesta v kuchyni. Jarné upratovanie jednoducho patrí do tohto obdobia.

 

Jarné upratovanie v kuchyni

Vonku vykukujú prvé slnečné lúče a konečne prišla jar. S týmto obdobím prichádza aj menej obľúbené jarné upratovanie. Napriek tomu, že sa táto činnosť neteší veľkej obľube, občasná generálka domácnosti je naozaj potrebná. V prípade, že ste pri upratovaní zistili, že máte doma veľmi veľa vecí a už ich nemáme kam dať, máme pre vás jedno riešenie. Kuchynský robot je multifunkčný kuchynský spotrebič a dokáže nahradiť kopu malých spotrebičov, ktoré majú iba jednu funkciu. A okrem toho vám ušetrí množstvo priestoru vo vašej kuchyni.

Ak ste doteraz o kuchynskom robote neuvažovali, možno prišiel čas to prehodnotiť. A to najmä vtedy, pokiaľ v kuchyni trávite veľa času a varenie a pečenie je vašou záľubou, kuchynské roboty sú pre vás ideálnym pomocníkom. Nielenže ušetríte miesto v poličkách, kde predtým boli rôzne spotrebiče, dokonca ušetríte aj čas pri varení a pečení.

 

Kuchynský robot a jeho najväčšie výhody

V prípade, že ste sa rozhodli do kuchynského robota investovať, nerobte unáhlené rozhodnutia. Aby ste si dokázali vybrať dokonalý kuchynský robot, musíte si určiť svoje nároky, preferencie a ako často ho budete využívať. Ideálnym pomocníkom do domácnosti na každodenné varenie či pečenie sú kuchynské spotrebiče od značky Kenwood. Ich rada kuchynských robotov Chef Baker poteší každú gazdinku.

 

 

Toto sú najväčšie výhody týchto spotrebičov

ikona zdvihnutý palec1.  Multifunkčnosť

Tak ako sme už niekoľkokrát spomínali, kuchynské roboty dokážu nahradiť niekoľko spotrebičov. Ich multifunkčnosť je najväčšou výhodou. Vďaka tomu, že sú schopné viacerých činností, vy sa zbavíte neporiadku. Už žiadne zbytočné riady na umývanie, všetko spravíte v jednom spotrebiči.

A naviac roboty zo série Chef Baker majú v sebe integrovanú váhu, kde si ingrediencie môžete zvážiť a nehrozí vám neporiadok z presýpania surovín z jednej misy do druhej.

 

ikona zdvihnutý palec2.  Výkonnosť

Roboty zo série Chef Baker disponujú digitálne riadenými motormi, vďaka čomu sa presne vedia prispôsobiť, tomu čo robíte, a tak zaručene viete, že vždy budete používať silu spotrebiča presne tak, ako potrebujete. Naviac výkon 1200 W vám umožňuje pripraviť aj tie najtuhšie cestá a koláčové zmesi bez toho, aby ste sa pri tom nadreli.

ako vybrať správne osvetleniePrečítajte si tiež
Ako vybrať správne osvetlenie do miestnosti?

 

ikona zdvihnutý palec3.  Vybavenie a štýl

Minimalistický štýl, ktorý patrí ku kuchynským robotom Chef Baker, sa hodí do každej kuchyne. Okrem toho, že jeho základné funkcie sú dosť široké, rôzne nadstavce umožňujú jeho multifunkčnosť ešte rozšíriť. Vďaka rozšíreniam získate odšťavovač, food processor či mixér.

Investícia do kvalitných kuchynských spotrebičov sa vám vráti ani sa nenazdáte. Využívanie robota vám ušetrí čas, ktorý môžete investovať do iných, príjemnejších aktivít a výsledky vašich receptov budú chutnejšie a nadýchanejšie.
S rýchlejšou prípravou a ušetreným časom kráča ruka v ruke aj úspora na elektrickej energie. Kratšia príprava znamená menšia spotreba.
A zároveň si vie robot poradiť aj s tými najťažšími receptami ľavou zadnou a vy sa pri miesení cesta už viac nemusíte namáhať.

Ak túto kúpu zvažujete, verte nám, svoje rozhodnutie určite neoľutujete. Varenie a pečenie nebolo nikdy jednoduchšie a ľahšie.

kuchynský robot

— PR článok —
Foto: kenwoodworld.com/sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.