L´Oréal. Naše tipy pre krajšie a ženskejšie leto

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mejkap ako hviezdy na červenom koberci?
Prečo nie. Veď L´Oréal Paris je oficiálny partner filmového festivalu v Cannes a vie, ako sa maľujú hviezdy svetového mena.
Vyskúšajte maskaru L´Oréal Paris Paradise Extatic a doprajte svojím mihalniciam maximálnu dĺžku a úžasný objem. Maskara má špeciálne tvarované štetiny, vyše 200 jednotlivých vlákien pre zachytenie každej mihalnice, takže výsledok je ešte lepší. A navyše vďaka ricínovému oleju sú mihalnice jemné a pružné aj na dotyk.
Naše hodnotenie: Kvalitná maskara, ktorá sa dobre aplikuje, pekne mihalnice natočí, oddelí a okolie si hneď všimlo zmenu: krajšie mihalnice a výraznejšie oči 🙂

L´Oréal Paris La Petite Palette je paleta očných tieňov. Krémové zloženie so zamatovou textúrou urobí dobre každej dáme. Ponúka jednoduchú aplikáciu očných tieňov a ich miešanie. Obsahuje 5 vysoko pigmentovaných odtieňov pre intenzívnejšie farby.
Naše hodnotenie: Výrazné odtiene, ktoré sa dajú dobre namiešať; vydržia celý deň; minipaletka má praktický rozmer, zmestí sa do každej kabelky.

L´OréalĎalší náš tip – L´Oréal Paris Infallible. Dlhotrvajúci rúž a lesk na pery dodá vaším perám živú farbu a vysoký lesk v dvoch jednoduchých krokoch. Najskôr si nanesiete farbu s vysokým leskom a potom balzam Booster s kyselinou hyalurónovou.
Naše hodnotenie: Dámy, farba je nezboskávateľná 🙂 Vydrží aj celý deň, ma matnejší look, nevysušuje pery. Má vylepšenú technológiu a praktické balenie. K dispozícii je až 16 odtieňov.

A ešte jeden tip, fix na obočie L´Oréal Paris Brow Artist Micro Tattoo. Ceruzka na obočie, ideálna pre brunetky. Obsahuje jedinečný aplikátor, ktorý vydrží celý deň.
Ceruzka je inšpirovaná umením microbladingu a dokonale dokresľuje vaše obočie, zvýrazňuje prirodzenosť.

L´Oréal pre krajšie ženy

Kozmetika L’Oréal Paris

Je to asi najznámejšia francúzska a svetová značka kozmetiky vôbec.
Jej vznik sa datuje do roku 1907, kedy mladý a nádejný chemik Eugéne Schueller objavil prípravok na farbenie vlasov. Tento nenápadný produkt dal potom impulz k ďalším špičkovým laboratórnym testom, ktoré prichádzali z úplne novými a vylepšenými výrobkami.
L’Oréal Paris rozšíril svoje výskumné centrá do viacerých veľkých svetových miest. Dnes si možno pod značkou L’Oréal Paris predstaviť predovšetkým pleťové krémy, prípravky na vlasy, parfumy, ale aj make-upy ap.


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.