NEW BALANCE prichádza s novou edíciou bežeckých tenisiek Fuel Cell Rebel pre každodenný tréning

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Spoločnosť New Balance predstavuje novú, už tretiu edíciu modelu svojho veľmi úspešného radu Fuel Cell s názovom Rebel. Oproti svojmu predchodcovi získala najnovšia verzia dodatočné tlmenie, pričom si stále zachováva schopnosť zrýchlenia pre kvalitný každodenný tréning aj preteky.

 

Kvalita New Balance

Nízka hmotnosť, návratnosť energie a schopnosť generovať extra rýchlosť robia z tejto športovej topánky ideálnu obuv pre kvalitné tempové tréningy a štarty na 5 alebo 10 km. Odpruženie, teraz ešte vylepšené, umožní pohodlne trénovať dlhší čas alebo sa presadiť napríklad na polmaratónskej trati bez toho, aby ste museli obetovať rýchlosť.

Rad Fuel Cell Rebel je od začiatku vybavený medzipodrážkou s prelomovou technológiou Fuel Cell, ktorá bežcovi umožňuje ešte lepší výkon. Tretia generácia získala ešte väčšie odpruženie vďaka zvýšeniu výšky peny o 1,5 mm. Pokles zostáva nezmenený a činí 6 mm (špička 21,5 mm / päta 27,5 mm).

new balance tenisky beh

O schopnostiach modelu svedčí zvršok, ktorého dizajn a materiály sú inšpirované klasickým závodným modelom Fuel Cell SC. Pevnejšia sieťovina s dvoma hrúbkami bola v najnovšej verzii nahradená ľahkým bezšvovým pleteným zvrškom s rôznorodou štruktúrou. Tenký, ale vysoko prispôsobivý jazyk spolu s mierne asymetrickým systémom šnurovania zaisťuje veľmi dobré držanie nohy, a to aj napriek väčšej šírke zvršku v oblasti stredu chodidla pre lepšiu stabilitu.

new balance tenisky beh

Citeľný návrat energie funguje v kombinácii s mimoriadne hladkým dizajnom vložky, ktorý bol dosiahnutý vďaka vhodne umiestneným panelom z ľahkej odolnej gumy a zmesi NDurance pokrývajúcej oblasti náchylné na väčšie opotrebenie.

tenisky New Balance

TS, Foto: NewBalance.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.