Plážové bohyne, zostúpte z Olympu! Je tu nová plážová móda

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Milé dámy, časy, kedy sme si len natiahli plavky, schmatli osušku a zopli vlasy, sú definitívne preč. Dnes už nám záleží na tom, ako vyzeráme, ako pôsobíme a ruku na srdce, poteší každý obdivný pohľad mužov 🙂
Ukážte teda svoje ladné krivky v štýlových outfitoch a kráčajte pri mori ako hviezda z obálky časopisov. Elegancia a atraktivita nepatria len na módne móla, pre úzky okruh “zainteresovaných”. Vyiahnite všetky svoje zbrane a užite si leto na pláži so všetkým. Plážová móda hlási po roku opäť svoj veľký „comeback“.
Aké svieže kúsky nesmú chýbať vo vašich letných šatníkoch? Inšpirujte sa našimi tipmi.

 

Plavková horúčka

Dnes to už nie sú len klasické jednofarebné bikiny, čo nájdeme v obchodoch. Plavky sa stali plnohodnotným módnym kúskom, ktorý vie krásu ženského tela dokonale podčiarknuť. V kombinácii s doplnkami ako sú klobúk, plážová taška či obľúbené pareo, nesmú chýbať v našich šatníkoch.
Ako si vybrať tie správne? Základ úspechu je nájsť také, ktoré dobre sadnú a budú svedčiť na náš typ postavy. Zamerajte sa na svoje prednosti a podľa toho vyberte strih a vzor. Aj vhodne zvolená farba vie vystihnúť vašu osobnosť a dodať vám neodolateľný šmrnc. Vyberajte podľa typu pokožky a vlasov.
Trendom nadchádzajúcej letnej sezóny sú jednodielne plavky, bohaté a veselé kombinácie vzorov a samozrejme, námornícke prúžky!

plážová móda 1

 

Zvodná prikrývka hlavy

Klobúk, to nie je len praktická ochrana pred slnečnými lúčmi, ale aj pomyselná koruna krásy každého letného outfitu. V spojení so slnečnými okuliarmi vyčaríte perfektný look, ktorý priláka pohľad nejedného mužského zraku.

Ľan náš každodenný

Ak na pláž, tak jedine v nadčasovej ľanovej košieľke či šatách. Vzdušná, na dotyk príjemná textúra ľanu je ideálna na letné horúčavy, keďže sa „nelepí“ na telo a nepodporuje potenie. V jemnom morskom vánku navyše budete vyzerať očarujúco.

Hlavne „naľahko“

Leto je moment, kedy konečne necháme naše nohy voľne dýchať. Plážové outfity sú na to ako stvorené. Či už zvolíte štýlové žabky, alebo obľúbené sandále, neurobíte krok vedľa. Naopak, vzdušná obuv sa k vode bezpodmienečne hodí a výsledný look ideálne dotvorí.

plážová móda

— PR článok —


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.