Päť rád, ako byť za hviezdu v škole aj v práci

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Začal sa nový školský rok a my pre vás máme päť rád, ako ho tento rok zvládnuť čo najlepšie.
Ak chcete vyčnievať z radu a robiť dobrý dojem na svojich spolužiakov alebo kolegov, čítajte ďalej 🙂

1. Buďte pozitívni

Vedeli ste, že tmavý režim nie je negatívny stav mysle, ale trendy nástroj pre váš smartfón?
Môžete si ho teda zvoliť vo vašej obľúbenej aplikácii a napriek tomu zostať pozitívni a inšpiratívni pre vaše okolie.
Starajte sa o svojich priateľov, vytvárajte nové vzťahy. Networking je dôležitý nielen v škole, ale aj v celom živote a obzvlášť v pracovných vzťahoch. Rozširujte tak sieť svojich kontaktov o ďalších zaujímavých ľudí.

 

2. Starajte sa o druhých

Ak chcete byť dobrým príkladom pre ostatných, vyberte si vec, na ktorej vám záleží a venujte sa jej. Či je to obľúbená charita, alebo pomoc niekomu vo vašom okolí, buďte príkladom pre ostatných. A upozornite na dôležité témy dnešného sveta, akými sú životné prostredie alebo vzdelávanie. Spoločne môžeme pomôcť.
Skvelým príkladom je kampaň UNICEF-u U-reporters, ktorá mladým ľuďom umožňuje vyjadrovať sa k rôznym témam, posilňovať práva detí a vylepšovať spoločnosť, v ktorej žijú.
Zaujímavá je tiež aktivita World Wildlife Fun na záchranu tigrov, ktorej súčasťou je aj chatbot v komunikačnej aplikácii Viber. Prostredníctvom neho sa môžete dozvedieť dôležité informácie o tomto ohrozenom druhu, ale tiež o ďalších aktivitách WWF a zistiť, ako vy sami môžete pomôcť.

viber tigre

 

3. Nikdy sa neprestaňte pýtať

Zvedavosť je cestou vpred. Nikdy sa neprestaňte pýtať a vzdelávať. V dnešnom svete bez hraníc je možné vzdelávať sa presne tak, ako si budete priať. Vyberte si kurzy navyše a posuňte sa zas o kúsok ďalej. Pozrite sa napríklad na ponuku medzinárodnej neziskovej organizácie Khan Academy, ktorá vytvára online nástroje pre vzdelávanie.

 

4. Zábava je dôležitá

viberV živote je potrebné sa tiež vedieť baviť. Počúvajte hudbu, tancujte a bavte sa s priateľmi. Hudba je dnes všade okolo nás. Môžete ju počúvať naživo alebo zdieľať online a nemusíte pri tom ani opúšťať váš obľúbený Viber chat vďaka integrácii Spotify priamo v ňom.

 

5. Technológie vpred

samolepky viberRozumieť technológiám je v dnešnej dobe nutnosť. Buďte medzi tými, ktorí poznajú nielen najnovšie technológie, ale aj hacky. Komunikačná aplikácia Viber má pre vás pripravenú super vec, ktorá sa vám v škole bude hodiť.
Užite si zábavu s balíčkom samolepiek Späť v škole. Stiahnite si ho a budete mať možnosť vyjadriť presne tie pocity, ktoré v spojení so školou každý pozná.
Samolepky vás tiež dovedú do chatbota, kde si môžete vyskúšať kvíz a zistiť, aký ste študent. A ešte sa pri tom pobaviť s priateľmi, s ktorými môžete zdieľať výsledky a pozývať ďalších, aby si kvíz tiež urobili.

Tento školský rok sa práve začal a je iba na vás, ako ho prežijete. Našich päť rád vám môže pomôcť sústrediť sa na to, čo je dôležité!

— PR článok —


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.