Postaráme sa o vašu bezpečnosť na cestách

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Milujete cestovanie a máte dopravné prostriedky, pomocou ktorých sa do vysnívaného cieľa dostanete čo najrýchlejšie? V tom prípade je vhodné si každú jednu chvíľu v aute alebo na motorke poistiť lepším alarmom a ochranou tela.
Máme pre vás riešenie.

 

Prilby pre lepšiu bezpečnosť a ochranu tela

Podľa štatistík ministerstva dopravy predstavujú motocyklisti 1 % účastníkov cestnej premávky, ale 19 % všetkých úmrtí na cestách. Až 80 % úmrtí na motorkách je pritom spojených najmä s poraneniami hlavy.
Nelichotivé štatistiky sa dajú ale zmeniť, ak sa rozhodnete na cestu lepšie vybaviť. V podobe kvalitnej prilby na motorku to bude vaše najlepšie rozhodnutie a riešenie.

Táto výbava na cesty má niekoľko základných dizajnových prvkov, ktoré sa v zásade veľmi často nemenia. Samotný materiál pre jednotlivé komponenty motorkárskej prilby si už ale postupnými zmenami prechádza.

Pokiaľ bola v minulosti vonkajšia povrchová úprava motorkárskej prilby vyrobená iba z termoplastu, dnes je vonkajšia časť z kompozitu plastu so sklenenými vláknami (laminátu). Samozrejme, kvalitu a bezpečnosť pri použití prilby zaisťujú aj vnútorné výplne a ochranné sklo, všetko záleží od toho, aký model si vyberiete.

 

Alarm pre ochranu motorky

Vozidlo je dnes pre zlodejov „chutným sústom“. Výnimkou však nie sú ani motorky. Nechať takéto vybavenie bez dozoru v meste je nerozumné. Ako túto situáciu vyriešiť? Našťastie dnes máte k dispozícii veľa prostriedkov na ochranu tohto stroja pred krádežou.

Inštalácia spoľahlivého alarmu na motorku je jedným z najlepších spôsobov, ako ochrániť vašu motorku pred krádežou a zásahom tretích strán. Tak na to myslite a svoju motorku aj telo si včas a vhodným sortimentom ochráňte. Tieto prostriedky slúžia tomuto účelu veľmi dobre.

— PR článok —
Foto:  Pexels.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.