Prečo sú tenisky najlepšie topánky pre aktívneho chlapca?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pre aktívne deti sú topánky ešte dôležitejšie, pretože sa budú veľa používať. A to znamená viac opotrebovania. Aktívne deti a chlapci potrebujú topánky, ktoré vydržia behanie po chodníku, búšenie po ihrisku a bicyklovanie. Pri výbere topánok pre aktívneho chlapca treba pamätať na niekoľko vecí.

 

Ako vybrať tie najlepšie topánky

 Je veľmi dôležité nájsť pre svoje deti ten správny pár topánok. Ide o podporu prirodzeného vývoja chodidiel, zlepšenie rovnováhy a priestorového povedomia a pomoc pri raste. Pre aktívne deti sú topánky ešte dôležitejšie, pretože sa budú veľa používať. A to znamená viac opotrebovania. Aktívne deti a chlapci potrebujú topánky, ktoré vydržia behanie po chodníku, búšenie po ihrisku a bicyklovanie. Pri výbere topánok pre aktívneho chlapca treba pamätať na niekoľko vecí.

Chcete detské topánky, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny pár topánok pre vaše aktívne deti.
Pri výbere topánok pre aktívne deti vždy majte na pamäti, na ktoré oblasti je potrebné si dávať pozor.

 

Podrážky

Dôležitým faktorom pri výbere topánok pre aktívne deti je podrážka. Uistite sa, že podrážka vašich aktívnych detských topánok je odolná a flexibilná.

 

Flexibilita podrážky topánok

Celé roky sme verili, že pevné podrážky pomáhajú podporovať rastúce deti. Ale to bolo už bolo dávno. Každé aktívne dieťa potrebuje kké, flexibilné podrážky, ktoré sa pri behu, hre, šplhaní a plazení prispôsobia nohám. To podporuje prirodzenejšiu chôdzu a lepší vývoj chodidiel.

najlepšie topánky tenisky

 

Odolnosť podrážok

Nie je to len o pružnosti, ale aj o odolnosti. Tenká podrážka sa môže opotrebovať za niekoľko mesiacov, ak ju vaše dieťa neustále odiera pri hre. Je to všetko o topánkach vyrobených z prémiových materiálov, ktoré odolávajú času. Investícia do kvalitných topánok pre pre deti bude znamenať, že z dlhodobého hľadiska ušetríte a detské nohy budú náležite chránené. Keď sa lacné topánky nízkej kvality pre deti opotrebujú, ich nohy sú vystavené poveternostným vplyvom a nie sú správne podopreté. Pri hľadaní detskej obuvi je dôležitá životnosť.

Hrubé podrážky však nie sú len pre dlhovekosť. Pomáhajú chrániť nohu vášho dieťaťa pred zranením. Buďte však opatrní! Super pevné podrážky neposkytnú vašim deťom slobodu pohybu, ktorú potrebujú v ranom veku.

 

Priedušnosť topánok

Pot je jedným z vedľajších účinkov nepretržitej aktivity. Deti sa nedostanú do strnulosti, kým to nevzdajú, takže topánky s vysokým prevzdušnením sú obrovským bonusom. Kvalitné látky ako koža a dvojitý merino/nylonový úplet odvádza pot. Udržiavajú tieto malé chodidlá a prsty suchšie, čím znižujú nepohodlie (a niektoré nepríjemné pachy).

starostlivosť o topánkyPrečítajte si tiež
Starostlivosť o topánky. Tipy, aby vám vydržali dlhšie.

 

Veľkosť topánok

Toto je univerzálne, ale ešte dôležitejšie, ak sú vaše deti aktívne. Nemôžeme to dostatočne zdôrazniť. Vyberte správnu veľkosť! Vždy zmerajte nohy svojho dieťaťa a na konci ponechajte priestor na krívanie približne na šírku prsta. To stačí na to, aby nohy mohli dýchať bez toho, aby boli príliš neohrabané.

 

Komfort pri obúvaní

Zaobstarajte chlapčenské tenisky, ktoré sa dajú ľahko obúvať a vyzúvať aj na krívajúcich nohách. Môžete to dosiahnuť hľadaním elastických mechanizmov, ako je suchý zips.

Detská hra je častejšie drsná hra. Síce sme sa vzdali ich ultra ochrany, no stále vzdycháme pri pohľade na zle zaobchádzané topánky na konci chaotického dňa. Topánky s extra podporou sú bonusom navyše. Dúfame, že vám týchto pár rád s výberom pomôže.

— PR článok —
Foto:  blog.ccc.eu


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.