Prejavte svoje city nielen na Valentína

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sviatok zaľúbených je pre mnohých obdobím, kedy sa akosi intenzívnejšie zamýšľajú nad svojimi vzťahmi a manželským životom. No lásku a úctu možno partnerovi prejaviť nielen štrnásteho februára na Valentína, ale každý deň v roku.

Manželstvo je stavba, ktorú je potrebné budovať po celý život. Základnými piliermi tejto stavby je láska, porozumenie, rešpekt a dôvera. Dlhodobý vzťah, ktorý nikdy neriešil partnerskú krízu snáď ani neexistuje. A keď je kríza veľká, mnohí začnú príliš skoro pomýšľať nad rozvodom. No skôr ako sa advokát pustí do príprav na ukončenie vášho manželstva, skúste zmeniť svoje stereotypy a spomenúť si na veci, ktoré ste na svojom partnerovi na začiatku vzťahu milovali a obdivovali. Možno zachránite svoje manželstvo pred zánikom.

 

Romantické gestá

City je možné vyjadriť činmi aj slovami. Príjemná komunikácia, romantické gestá a malé pozornosti vyjadrujú nežné emócie a prehlbujú vzťah. Skvelým tipom na valentínsky darček je flower boxkvety v škatuľke v tvare srdca, alebo sladká kytica z cukroviniek či kytica s ovocím. Kvety sú symbolom lásky, nehy a optimizmu. Hoci sú nemé, povedia veľa o vzťahu darcu k obdarovanému.

A ďalším tipom na skvelý Valentínky darček je kozmetika. Veď ktorá žena s radosťou neprivíta pozornosť, ktorá ju skrášli? Ideálna je BIO kozmetika, krémy obsahujúce kolagén. Kolagén je základná stavebná jednotka nielen ľudskej pokožky, ale aj kostí, kĺbov, chrupaviek, vlasov či nechtov, preto ho môžete svojej polovičke darovať aj vo forme prášku na vnútorné použitie.
Ak chcete svojej partnerke prejaviť lásku a úctu, darujte jej kyticu kvetov či malý kozmetický balíček nielen na Valentína, ale hocikedy v priebehu roka. Prejavy náklonnosti vo forme malých darčekov utužia aj dlhoročný vzťah, ktorému dodajú iskru a osvieženie. Láska a manželstvo si zaslúžia oslavu v ktoromkoľvek ročnom období a v akejkoľvek podobe, ktorá partnerom vyhovuje.

Prečítajte si tiež
Bozkávanie je príjemné a hlavne zdravé.

 

Prejavy lásky

Ak sa váš život v manželstve stal všedný a nezáživný, vyskúšajte niečo, čo váš vzťah opäť oživí a naštartuje. Takmer žiadne manželstvo sa horšiemu obdobiu občas nevyhne, no skôr, než sa obrátite na advokáta s prosbou o spísanie žiadosti na návrh ukončenia manželstva rozvodom, skúste svoju polovičku prekvapiť krásnou kyticou či kvetmi v boxe aj uprostred pracovného týždňa.

Darujte kedykoľvek svojej partnerke malý balíček s kozmetikou, ktorej sa zaručene poteší. Veď všetci vieme, že práve maličkosti robia život krajší a šťastnejší. Zdravý partnerský vzťah ľudí napĺňa a obohacuje, dodáva im sebadôveru a rovnováhu. A vyznanie lásky v podobe drobného darčeka k peknému vzťahu jednoducho patrí.

— PR článok —
Foto: Dreamstime.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.