Rozprávková jeseň u vás doma. Inšpirujte sa týmito sviežimi dekoráciami

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aj keď jeseň so sebou prináša ochladenie či dážď, rozhodne nestráca na svojom čare. Príroda ohúri farebnými tónmi, ktoré si radi prenášame domov v podobe rôznych dekorácií. Práve v sychravom počasí, ktoré vie pokaziť náladu, si ju môžeme nimi rozveseliť.
K tomu opäť pomôže
KiK, kde nájdete tematické ozdôbky, ktoré vykúzlia tú pravú jesennú atmosféru a prinesú trocha farieb aj do zamračených dní. Rozprávková jeseň u vás doma – inšpirujte sa. 

Rozprávková jeseň

Ak sa so zdobením viete poriadne vyhrať, o to viac sa tešíte z výsledku. Čím však ozvláštniť jesennú výzdobu tento rok?
Inšpirovať sa môžete v KiK, kde okrem klasiky nájdete množstvo svetelných dekorácií, ktoré vám krásne zútulnia priestor. Reťaze z lístia či šišiek, alebo aj sova s tlmenými svetielkami sa perfektne hodí napríklad do obývačky. Zaujímavým doplnkom je aj metalická tekvica, ktorá k jeseni zaručene patrí.

rozprávková jeseň

Okrem dokonale ozdobeného interiéru, však nezabúdajte ani na exteriér. Rozmýšľate, kde začať? Pokiaľ máte domček, začnite v predzáhradke, kde môžete poukladať milých ježkov, veveričku či muchotrávku pomedzi skalku či osvetlenie.  Ak bývate v byte, ideálnym miestom môže byť balkón alebo parapet okna.

rozprávková jeseň

To, že prvý dojem je dôležitý, platí asi na všetko. Preto nezabúdajte ani na vchodové dvere, ktoré sa dajú ozdobiť tiež veľmi kreatívne. V KiK nájdete rôzne variácie závesných dekorácií či vence, ktoré vám vyčarujú úsmev, vždy keď prídete domov. Skvele vyniknú aj na balkóne, terase či aj v kuchyni a v predsieni.

rozprávková jeseň

TS, foto: KiK


Zdielať

About Author

Milan Buno

Vyše 20 rokov píšem texty a články. Vymýšľam slogany a pripravujem zadania na webstránky. Robil som moderátora v Slovenskom rozhlase, Twiste a Rádiu Okey. Redaktora v Slovenskej televízii. Písal som pre SME, Hospodárske noviny a časopisy ako Markíza, Zdravie, Život ai.

Komentáre sú uzavreté.