Stará láska nehrdzavie. Romanca, ktorá vás skvele pobaví

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Predstavte si dvoch ľudí, ktorí nemajú takmer nič spoločné. Sú rozdielni – ona šikovná, on trošku nemotorný. Kedysi ich čosi spájalo, ale dlho sa nevideli a išli si svojou cestou. Teraz sa opäť stretnú…a vznikne z toho plno nečakaných momentov, ktoré vás dobre pobavia.
Film Stará láska nehrdzavie je správna letná pohodovka, pri ktorej si oddýchnete, zasmejete sa a dostanete aj potrebnú dávku romantiky. Navyše s vynikajúcim hereckým obsadením.

 

Iskra preskočí, ale…

Charlize Theron vo filme Long shotCharlotte Field (hrá ju Charlize Theron) je jednou z najvplyvnejších žien na svete. Je šikovná, krásna, vzdelaná, pracuje v diplomacii a má talent na všetko.
Fred Flarsky (v podaní Setha Rogena) je nadaný novinár na voľnej nohe, ktorý priťahuje problémy. Nemajú vôbec nič spoločné, až na to, že Charlotte bola kedysi jeho opatrovateľkou a on bol do nej zaľúbený.

Keď sa po rokoch náhodou stretnú, Charlotte, očarená jeho zmyslom pre humor, sa zrazu vráti v čase a spomenie si na svoje mladícke ideály. V náhlom impulze ponúkne Fredovi, aby pre ňu písal prejavy pre práve spustenú prezidentskú kampaň.  A hoci sa on v jej kruhoch pohybuje ako slon v porceláne, iskra preskočí a romanca je na svete…spolu so sériou neočakávaných incidentov na vysokej úrovni.

„Je to ako verzia Pretty Woman. Ale ona je Richard Gere a on je Julia Roberts.”

 

Stará láska nehrdzavie

Komédiu Stará láska nehrdzavie prináša do slovenských kín Forum Film a to od štvrtka 11.júla 2019. 125-minútový film s českými titulkami v réžii Jonathana Levina vás rozhodne pobaví a rozosmeje.

 

Čudný párik

Čaro tejto romance je postavené práve na rozdielnosti Charlotte a Freda. Ona je brilantná, úspešná. On odpadlícky novinár. Môžu takéto dve rozdielne postavy nájsť spoločne šťastie?
Navyše ak majú aj rozdielne zámery? Veď ona teraz myslí hlavne na národ, na jeho blaho…on zasa na to, aby mohol byť s ňou čo najviac.
Sú absolútne nekompatibilní…a napriek tomu začne Charlotte stúpať v prieskumoch. Zrazu tvoria úspešný tím. A to ovplyvňuje aj samotný vzťah…

Výborný je aj výber hercov. Seth Rogen hrával skôr uletených týpkov. Poznáme ho z filmov ako Nabúchaná, Susedia, Výlet s mamou, Neváhaj a zavolaj, Trávička zelená ap. Teraz je zrazu v inej role. „Pre niekoho ako je Fred Flarsky je randenie so Charlotte Fieldovou takmer ako randenie s princeznou,“ usmieva sa Seth.

Charlize Theron zasa hrávala skôr dramatické a akčné roly. Pravidlá muštárne, Prometheus, Lúpež po taliansky, či Monštrum, za ktoré dostala Oscara. Filmová Charlotte je karieristka, nemá čas na vzťah, ide si za svojím. Napriek tomu v nej Fred zapáli iskru.

Pozrite si viac tipov na FILMY.

film Stará láska nehrdzavie

film Stará láska nehrdzavie

Stará láska nehrdzavie

Stará láska nehrdzavie


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.