Objavte zaujímavé miesta Slovenska zo sedla bicykla. Všetci na bajk

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tohtoročná cyklosezóna je v plnom prúde a cyklisti sa môžu tešiť na ďalší ročník súťaže Všetci na bajk, ktorá práve odštartovala. Poznáte túto súťaž? A čo ich appku?
Vrelo odporúčame!
Už boli tri ročníky a obľúbenosť stále rastie, takže sa ide aj toto leto. Je to neobvyklá súťaž ovládaná pomocou aplikácie. Motivuje športovať a spoznávať zaujímavé miesta – využívať svoj voľný čas zážitkovo. Usilovných cyklistov na konci leta odmení lákavými cenami.

 

ikona bicykelVšetci na bajk

Letná súťaž spája bicyklovanie s poznávaním zaujímavých miest a je ovládaná pomocou aplikácie. Aplikácia na Androidy aj iPhony obsahuje zaujímavé miesta pre cyklistov. Čakajú vás pekné vyhliadky, rozhľadne, hrady či technické pamiatky na západnom Slovensku. Zahŕňa miesta Bratislavskom, Trnavskom, Trenčiansky či Nitrianskom kraji. Spoznať sa tak dá viac ako 700 miest, ktoré môžete začať objavovať.

ikona bicykelZnáme i neznáme miesta

V aplikácii určite nechýbajú známe miesta pre cyklistov ako vodná nádrž Sĺňava, drevený most v Kolárove, Čachtický hrad či Pezinská baba. Ale vedeli ste napríklad, kde sa nachádza rozhľadňa Rozbehy alebo hora Žibrica?
Pomocou aplikácie objavíte pekné miesta, cyklotrasy, vyhliadky, užitočné lokálne servisy či bufety, ktoré stoja za to. A aj preto sa oplatí sadnúť na bicykel.

ikona bicykelNovinka. Na bajku k hradom

Organizátori si tento rok pripravili novinku – 10 výletov k hradom, ktoré sa dajú navštíviť na bicykli. Nechýba hrad Devín, hrad Korlátka či obľúbená zrúcanina Hrušov. Hrady sú dokonca pospájané do dvojíc a tak v rámci jedného výletu navštívite až dva hrady.

všetci na bajk k hradom

ikona bicykelTipy na cyklookruhy

Nechcete súťažiť a hľadáte len tipy na cyklovýlety? Či pôjdete s kamarátmi alebo s rodinou, môžete si vybrať z 12 cyklookruhov na západnom Slovensku. Nechýba k nim popis trasy, náročnosť a typ bicykla ktorý je na trasu najvhodnejší.

ikona bicykelSúťaž pre každého cyklistu

Súťaž je určená pre jednotlivcov ako aj rodiny s deťmi. Cieľom súťaže je jednoducho bicyklovať, navštevovať zaujímavé miesta a zbierať za ne body. Ak ste sa rozhodli do súťaže zapojiť, je potrebná registrácia a uhradenie štartovného. Súťažiaci tak získajú štartovací balíček s hodnotnými predmetmi a darčekmi. Potom už príde na rad zábava, bicyklovanie a zbieranie bodov.
Aplikácia však funguje aj na úplne bezplatnej báze, slúžiac ako inšpirácia na letné cyklovýlety.

Súťaž sa končí až 18. 9. 2019. Ceny budú odovzdané na septembrovom celodennom cyklo podujatí Na bajku do mesta, ktoré sa uskutoční v Bratislave 21. 9. 2019. Na spoznávanie a bajkovanie tak máte celé leto.
Viac informácii nájdete aj na ich Facebooku.

všetci na bajk Bradlo

všetci na bajk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.