Tandemový zoskok. Adrenalín pre tých, ktorých láka krásna obloha

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Prejavovanie citov a emócií medzi ľuďmi je rôznorodé. Ten najideálnejší spôsob si vyberáme vždy podľa svojho uváženia. Jedným z dobrých a dovolíme si povedať aj príjemných spôsobov prejavenia úcty a náklonnosti je aj dar. Problémom však zostáva vybrať ten správny. Tak, aby sme dotyčnú osobu potešili a zároveň nijako neurazili a nesklamali. My vám prinášame tú najlepšiu inšpiráciu, s ktorou môžete naozaj zaujať. Nie je to bežný darček, ani častý a väčšina z nás ho neskúsila. Práve preto môže byť originálny a skôr poteší 🙂

 

Tandemový zoskok – bezpečný adrenalín

Nie, nemusíte cestovať do žiadnych exotických a obľúbených dovolenkových destinácií. Stačí si s nami skočiť za adrenalínom z lietadla vo výške 4000 metrov! S tandem pilotom, ktorý má za sebou  viac ako 2000 zoskokov budete v tejto výške za menej ako 15 minút.
Príjemným prekvapením bude aj výhodná cena tandemového zoskoku, vďaka ktorej máte možnosť potešiť svojich blízkych a priateľov bez zbytočných výdavkov. Neváhajte sa vybrať aj v skupine, pretože čím viac ľudí, tým lepšia cena na osobu.

Najmodernejšia a najbezpečnejšia padáková technika musí byť. Rovnako aj záznam o tom, ako všetko prebiehalo. Spomienky si v hlave uchovávame naozaj dlho. No mať to všetko zdokumentované videom, ktoré si môžete nechať zaslať aj do kvalitného mobilu Samsung, je v skutku skvelý nápad.

Všetky emocionálne momenty zoskoku sa vám zachovajú aj vďaka profesionálnemu fotografovaniu, ktoré zabezpečí skúsený inštruktor sprevádzajúci vás počas zoskoku. S modernou tlačiarňou na tričká si potom môžete vyzdobiť touto spomienkou aj obľúbenú časť svojho odevu. Bude to vec hrdosti a dôkaz toho, že nemáte problém so strachom a viete prekročiť svoje hranice.

 

Pre tých, čo túžia lietať v oblakoch

Obloha bola pre ľudí atraktívna od nepamäti. Vďaka tandemovým zoskokom už ale o tom všetkom nemusíte len snívať. Túžba cítiť sa ako vták, pilot a možno astronaut na mesiaci je v tomto prípade možná priamej realizácie.
Letíte, stúpate do výšin a zároveň si užívate slobodu. Skutočný náboj pre obrovské emócie, ktoré s vašou psychikou urobia naozaj veľa, vďaka čomu sa dokonale odreagujete. Neuveriteľné pocity z lietania spolu s nadšením a eufóriou zažijete, ak sa rozhodnete skočiť s padákom v tandeme.

— PR článok —

 


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.