Trendy plavky pre celú rodinu na rok 2022

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aké plavky sú tento rok mimoriadne trendy? Jednofarebné, či pestré? A skôr klasika, alebo pokojne aj extravagantnejšie tankini? Kedysi leteli volánikové – vracajú sa konečne alebo ešte nenadišiel ich čas? Aké plavky si vybrať, keď potrebujete doplniť svoju zbierku?
Toto sú trendy plavky pre rok 2022, či už ste mamička, ocko, alebo potrebujete plavky pre svoje deti.

 

Plavky pre mamičku

tankini trendy plavky 2022

Tankini plavky

Pre veľké dievčatá, teda mamičky, je tento rok pripravených hneď niekoľko trendov. Prvé sú extravagantné tankini , čo sú jednodielne plavky, ktoré sú ale vďaka prestrihom naozaj sexy. Zakryjú čo majú, ale tiež nechajú nejakú kožu holú, čo vyzerá naozaj veľmi pekne. Obvykle sú „vyhryznuté“ v oblasti pása, chrbta alebo bruška.

Veľký návrat tiež zaznamenali volánikové dámske plavky . Pár rokov mali útlm, ale tento rok ich môžeme vidieť skoro pri každej značke. Pôsobí hravo, elegantne a vyrieši množstvo nerovnováh. Máte menšie prsia alebo širšie boky? Zvoľte volánikový vršok. Alebo riešite opačný variant? V tom prípade vám budú sedieť volánikové nohavičky, ktoré doplnia hladký vrch so širokými ramienkami.

Aj kvietky sú tento rok trendy. Malé, veľké, listy, kvety, tropické vzory – to všetko sa na nás valí zo všetkých strán. Vyberať môžete z pestrých farieb, ale aj jemných odtieňov. Rovnako si môžete zvoliť veľkosť vzoru, čo je pomerne dosť zásadné. Menšie kvietky opticky zmenšujú a naopak veľké zase zväčšujú.

K plavkám samozrejme patrí aj plážové oblečenie ako sú šaty alebo sukne . Tie využijete hlavne, keď si chcete zaskočiť na zmrzlinu, na obed alebo prechádzku. Často sa totiž skutočne nehodí sedieť v reštaurácii len v plavkách. Miestni to nevidia radi. Preto si kúpte elegantné plážové šaty, ktoré sú vzdušné a ľahko ich oblečiete.trendy plavky 2022

 

Plavky pre dievčatá

Dievčenské plavky na rok 2022? Podobne ako u mamičky, aj pre dcéru budú dobrou voľbou kvietky a volániky . Dokonca množstvo plaviek tieto dva prvky veselo kombinuje, čím vznikajú stále nové kombinácie. Každé dievčatko má teda šancu nájsť plavky, ktoré sa jej naozaj páčia a bude ich s radosťou nosiť.

Okrem kvietkov sú obľúbené bodky a tropické vzory . Vyzerajú dobre ako pri mori, tak doma pri bazéne, na kúpalisku či pri vodnej nádrži.

plávanie je liečivéPrečítajte si tiež
Prečo je plávanie liečivé a ako nám pomáha?

 

Plavky pre otecka

Rovnako ako minulé roky aj tento sa nosia hlavne šortky a boxerky , ktoré skrývajú hornú časť stehien. Slipy medzi favoritov nepatria, pretože toho ukazujú naozaj veľa, čo mnohým mužom vadí. Boxerky sú úplný opak. Vďaka voľnému strihu s dlhšími nohavičkami poskytujú dostatok voľnosti a priestoru na pohyb.

Samozrejme pre závodné plávanie vždy zvoľte upnutejšie verzie , ktoré budú ako vaša druhá koža a pri žiadnom pohybe vás nespomalia.

Čo sa týka vzorov, tak sa rozmohol trend kreslených motívov a to napríklad piva, ananásov alebo lodičiek. Pánske plavky nemusia byť jednofarebné, ale aj výrazné so vzormi.trendy plavky 2022

 

Plavky pre chlapcov

Rovnako ako pre oteckov, aj tých chlapčenských dnes nájdeme v mnohých veselých farbách s krásnymi obrázkami, ktoré je radosť pri vode nosiť. Tento rok nie je vidieť žiadny konkrétny vzor vo väčšej miere. Čím farebnejšie, tým lepšie.

— PR článok —
Foto: Astratex.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.