Chcete pri vianočných nákupoch v zahraničí ušetriť? Navštívte Kuplio.at

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Už ste si veľakrát lámali hlavu nad tým, ako nakúpiť to, čo sa vám páči alebo čo potrebujete rýchlo, bez starostí a za výhodnú cenu? Aby ste dobre nakúpili, nemusíte stráviť hodiny v nákupných centrách. Nemusíte spraviť ani krok a všetko, čo chcete, môžete mať rýchlo a pohodlne.
Ako na to? Nakupujte v e-shopoch. Je to skutočne rýchly a efektívny spôsob. Ak navyše využijete zľavové kupóny z portálu Kuplio.at, váš nákup bude až nečakane výhodný.

 

 Stovky zliav na jednom mieste

Čoraz viac Slovákov odchádza za prácou do susedného Rakúska. Ich počet sa odhaduje až okolo 25-tisíc. Ak chcete výhodne nakúpiť, napríklad aj vianočné darčeky, pomôže vám kupónový web Kuplio.at.
Práve ten totiž zhromažďuje informácie o zľavách, akciách a zvýhodnených ponukách skutočne veľkého množstva internetových obchodov.
Zľavy a zľavové kupóny sú aktualizované každý deň. Denne na stránke pribudne niekoľko desiatok zľavových kódov, prostredníctvom ktorých nakúpite výhodne tie najrozmanitejšie výrobky. Móda, kozmetika, drogéria, elektronika, hračky a potreby pre najmenších, nábytok, záhrada, auto-moto a mnohé ďalšie.

 

Prehľadne a jasno

Aj keď portál ponúka nespočetné množstvo zliav a výpredajov, nemusíte sa báť, že sa v širokej ponuke stratíte. Webová stránka je veľmi prehľadne rozdelená na sekcie, v ktorých sa zorientujete prakticky okamžite. Pokiaľ hľadáte konkrétny obchod, jednoducho napíšte jeho názov do vyhľadávača, a potom už len preskúmajte, či sa vám aktuálna ponuka zľavových kupónov momentálne hodí.
Ak sa chcete nechať inšpirovať najvýhodnejšími ponukami, kliknite na kategóriu Top50 a zistíte, ktoré zvýhodnené ponuky sú tie najatraktívnejšie.

Napríklad taký Zalando Gutscheincode Österreich či Gutscheincode AboutYou sa vám budú isto hodiť.

kuplio - zľavové kupóny

 

Po zľavách nemusíte pátrať

Ak nemáte čas sledovať zľavové kupóny, ale radi by ste využívali zvýhodnené ponuky a nakupovali lacno, Kuplio má pre vás pohodlné riešenie. Nechajte si posielať informácie o aktuálnych akciách a zľavách e-mailom. Ako na to?
Zaregistrujte sa na odber noviniek. Jednoducho uvediete svoju e-mailovú adresu, a vytvoríte si tak účet. Potom vo vašom účte vyberiete, o novinky akej kategórie máte záujem.
Chcete mať prehľad o všetkom? Žiadny problém – zvoľte všetky kategórie.
Zaujíma vás iba móda či povedzme auto-moto? V takom prípade si jednotlivé sekcie vyberte a budete informovaný o týchto konkrétnych výhodných ponukách.

 

Ako zľavový kód použiť?

Používanie zľavových kódov je veľmi jednoduché. Ak ste si našli zľavu, ktorú chcete využiť, kliknite na možnosť “Zobraziť kód”. Kód, ktorý sa vám zobrazí, prepíšte alebo skopírujte do okna “zľavový kód” v nákupnom košíku e-shopu, v ktorom práve nakupujete. Daný internetový obchod vám následne odpočíta zodpovedajúcu zľavu.

 

Prečo teda Kuplio.at?

kuplio - zľavové kupónyPretože tu nájdete viac ako 17 000 zľavových kupónov z najrozmanitejších oblastí, vďaka ktorým budú vaše nákupy nielen praktické, ale aj oveľa výhodnejšie. Portál spolupracuje s viac ako 7000 e-shopmi, preto si môžete byť istý, že nájdete výhodnú ponuku aj v tom vašom obľúbenom.

Pridajte sa k viac ako 40 000 užívateľom, ktorí už objavili výhody zľavových kupónov a stále sa k ich využívaniu vracajú. Kuplio je určený pre každého. Pre študentov, pracujúcich aj seniorov. Pre nákupné maniačky aj pre tých, ktorí hľadajú niečo výnimočné do svojho domova či pre tých, ktorí si potrpia na kvalitné spotrebiče a elektroniku.

Nakupujte pohodlne z domu, bez časového obmedzenia. Netlačte sa pri pokladniach v preplnených nákupných centrách. Jednoducho sa pohodlne usaďte, zoberte si do ruky váš počítač, tablet či mobil a nechajte sa uniesť výhodnými ponukami.

— PR článok —


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.