Viber má novú natívnu digitálnu funkciu My Notes pre lepšiu organizáciu práce

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rakuten Viber, jedna z popredných komunikačných aplikácií na svete predstavuje úplne novú funkciu My Notes. Tá užívateľom pomôže lepšie zorganizovať ich každodenné činnosti a komunikáciu v aplikácii.

V dnešnej dobe je multitasking bežnou záležitosťou. Pri práci neustále dostávame správy, ľudia nám volajú, posielajú fotky a videá, a tak môže byť niekedy náročné všetko sledovať. Stiahnutie ďalšej aplikácie, ktorá sa špecializuje na organizáciu práce, tiež nie je riešením.
Viber tak prichádza s novou funkciou nazývanou My Notes, ktorá užívateľom umožní lepšiu organizáciu a prehľad o úlohách, fotografiách, pripomienkach a ďalších organizačných veciach na jednom mieste.

Obľúbený Viber
Viber v súčasnej dobe používa viac než jedna miliarda ľudí po celom svete a každú minútu v aplikácii prebehne 700 miliónov interakcií. Nová funkcia im prináša možnosť, ako si zjednodušiť každodennú prácu a celý proces urobiť efektívnejší a užívateľsky príjemnejší.

„Našim cieľom je prichádzať s riešeniami, ktoré zjednodušia život našich užívateľov a presne to im umožní funkcia My Notes”, povedal Ofir Eyal, COO, Rakuten Viber. „Pre našich užívateľov je veľmi dôležité zaistenie bezpečnosti komunikácie, ktorú im Viber ponúka spolu s vylepšenými funkciami a rýchlejším fungovaním aplikácie. Sme veľmi radi, že im teraz môžeme ponúknuť lepšie si zorganizovať myšlienky a úlohy priamo v rámci aplikácie.”

Najnovšie informácie o aplikácii Viber sú pre vás vždy pripravené v oficiálnej komunite Viber Slovakia. Tu sa dozviete novinky o nástrojoch v aplikácii a môžete sa tiež zúčastniť na zaujímavých anketách.viber a nová funkcia My Notes

 

O platforme Rakuten Viber

Rakuten Viber spája ľudí. Nezáleží na tom, kto sú, alebo odkiaľ sú. Celosvetová užívateľská základňa má prístup k celému radu funkcií, ako sú individuálne rozhovory, videohovory, skupinové zasielanie správ, novinky a diskusia so svojimi obľúbenými značkami a celebritami. Užívateľom prináša bezpečné a slobodné prostredie na zdieľanie svojich emócií.

Rakuten Viber je súčasťou Rakuten Inc., svetového lídra v oblasti e-commerce a finančných služieb. Je oficiálnym komunikačným kanálom FC Barcelona a oficiálnou aplikáciou na zasielanie správ a telefonovanie pre Golden State Warriors.
Pridajte sa k Viberu a užite si najlepší komunikačný zážitok na svete!
Zaujímajú vás ďalšie informácie o Rakuten Viber? Nájdete ich tu brand center.

— PR článok —
Foto:  Viber


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.