Vychutnajte si leto plné nealko bubliniek | Náš tip

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ako si predstavujete dokonalé leto? Možno čo najviac dovolenky 🙂 Veľa vody, oddychu, dobré knihy. Určite tiež večerné posedenia na terase, párty a rodinné oslavy. To všetko sú chvíle, ktoré rozhodne patria k letu…a nielen k nemu. Popri povinnostiach a práci si treba nájsť čas aj na podobné príjemné chvíle s blízkymi a priateľmi. A v dobrej spoločnosti si často doprajeme aj pohárik niečoho lahodného. Čo tak elegantné šumivé víno? Sú síce situácie, keď si ho musíme odoprieť, ale prečo si nevychutnať leto plné nealko bubliniek?

 

K rôznym príležitostiam

Šumivé víno vďaka bublinkám a jemnej aróme chutí naozaj hocikedy. Asi budete súhlasiť, že pohárik sektu pridáva akejkoľvek príležitosti istú noblesu. A v kombinácii s jedlom sa jeho chute navyše výborne prepoja.
V súčasnosti je dokonca populárny trend takzvaných „champagne breakfast“ – teda raňajok so šumivým vínom. Často sa k nemu podáva sladké pečivo, čokoláda, losos alebo kaviár.
Sekt teda nie je už iba prostriedkom, ako si užiť večer s priateľmi alebo osláviť promócie. Je taktiež spoločníkom všedných momentov, z ktorých naopak robí niečo výnimočné. Len si treba dať pozor na obsah alkoholu.

 

Objavte sekt plný nealko bubliniek

hubert rose plný nealko bubliniekZrejme každý z nás pozná pocit, keď potrebuje ostať s čistou hlavou a musí si odoprieť pohárik chutného alkoholického sektu. Stáva sa to najmä vtedy, keď potrebujeme šoférovať alebo nás v daný deň ešte čakajú pracovné povinnosti. Rovnako tak je alkohol tabu v prípade zdravotných problémov, aj pre mamičky na materskej dovolenke.

V takýto moment prichádza dilema, čo ponúknuť hosťom. Samozrejme, možností je mnoho. Podstatné však je, že ich nemusíte ukrátiť o lahodnú chuť šumivých bubliniek. Ponúknite návšteve Hubert nealkoholický.
Počas jeho výroby sa pri nízkej teplote vo vákuu šetrne odstráni alkohol. Charakteristické vlastnosti však zostanú veľmi blízke bežnému šumivému vínu. Pred podávaním ho ale nezabudnite správne vychladiť.

 

Dôležitý je prvý dojem

Pri akomkoľvek drinku však nikdy nerozhoduje iba chuť či vôňa. Spravidla prvou vecou, ktorou nás nápoj osloví, býva farba a krásne perlenie. Práve vzhľad zanechá prvý dojem, čo rozhoduje o tom, či nápoj ochutnáte.
V takom prípade určite oceníte Hubert hneď dvakrát – ako šumivé nealko s typickým zlatožltým perlením, a aj Hubert nealkoholický Rosé. Osloví najmä dámy, ktoré sa chcú potešiť niečím sviežim, napríklad pri pracovnom obede. Nie je to však pravidlo. Ružová sa vo všeobecnosti spája s letom a ukrýva v sebe množstvo energie. V kombinácii s lahodnou chuťou nealko bubliniek tak naplno uspokojí nielen nežné pokolenie, ale každého pravého milovníka šumivých nápojov.

— PR článok —


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.