Vytvorte si svoju vlastnú domácu kanceláriu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ani tento rok to nie je bohužiaľ inak a niektorí z nás sú opäť nútení pracovať len z domu. V domácich podmienkach to býva často veľká výzva. Avšak, so šikovnými pomôckami od KiKu sa budete cítiť aj doma ako vo vašej vlastnej kancelárii. Takže tu je pár tipov, ako si vytvoriť vlastnú domácu kanceláriu.

 

Základný balíček, ktorý nesmie chýbať na žiadnom pracovnom stole

Poznámkový blok poslúži na zapísanie dôležitých dátumov, detailov, poznámok, povinností, ale aj na vaše kreatívne nápady. Ak si chcete spraviť rýchlu kópiu či vytlačiť potrebné dokumenty, určite budete potrebovať aj kopírovací papier. Niektoré veci je dobré mať pokope alebo si ich jednoducho dať na viditeľné miesto. K tomu vám môže dopomôcť aj lepidlo, vďaka ktorému vám budú veci držať pohromade.

 ako na domácu kanceláriu

 

Stále k dispozícii

Práca z domu nás preniesla ešte viac do digitálneho sveta a do sveta moderných technológií. Porady s kolegami prebiehajú prostredníctvom notebooku alebo mobilného telefónu. Sú dni, kedy tých telefonátov je možno viac, preto sa vám možno zíde aj praktická powerbanka.
Zároveň, ak potrebujete preniesť určité súbory či fotografie z vášho telefónu do notebooku alebo aj opačne, je dobré mať po ruke aj micro USB kábel. Niekedy nie je na škodu mať aj jeden navyše do zálohy. Budete tak pripravení byť neustále k dispozícii pre akýkoľvek pracovný prípad.

ako na domácu kanceláriu

home office seriál fakty na dlaniPrečítajte si tiež
Home office. 10 užitočných tipov a zaujímavostí.

— PR článok —
Foto: Unsplash.com, https://spolocnost.kik-textilien.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.