5 úložných priestorov v byte, o ktorých ste ani netušili

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Myslíte si, že vo vašom byte nie je absolútne žiadne miesto na uloženie vecí? Uisťujeme vás, že sa mýlite. Stačí sa dobre zamyslieť a poobzerať po byte, kde všade môžete umiestniť všetko, čo potrebujete mať vždy po ruke a zároveň mimo dohľadu zvedavých očí.
Aj vďaka nesledujúcim jednoduchým trikom môžete doma objaviť priestor, v ktorom je radosť žiť a naplno fungovať.

 

Zásuvky nad hlavou postele

Niekoľko nástenných zásuviek alebo políc vybraných vo farbe postele a umiestnených v jej hlave pomôže pri organizovaní štýlového ukladania posteľnej bielizne, kníh, časopisov a iných drobností.
Myslite ale na pevné ukotvenie nábytku, aby to nebolo na úkor bezpečnosti. Ak je skrinka a priestor špecifického tvaru alebo príliš úzky, môžete využiť na ne špeciálne výsuvné drôtené koše.

 

Zadná strana dverí

Aj dvere môžu byť skvelým miestom na ukladanie: stačí ich doplniť koľajnicami, organizátorom pre malé veci alebo sklopným vešiakom. Táto myšlienka je obzvlášť užitočná pre deti, ktoré nemajú kam dať svoje hračky.

 

Výsuvné vešiaky do skrine

Najuniverzálnejším riešením na uskladnenie všetkých vecí v dome je skriňa. Aj v nej je ale náročné niektoré veci správne zorganizovať. Pomôcť vyriešiť situáciu s nedostatkom úložného priestoru v tomto smere vám zasa pomôžu originálne výsuvné vešiaky.

s nábytkom na mieruPrečítajte si tiež
S nábytkom na mieru môžete z priestoru vyťažiť maximum.

 

Komora v kuchyni

Niektorí ľudia sa domnievajú, že veľké skladovacie priestory si môžu dovoliť iba majitelia veľkých bytov a domov. Aj malý priestor vyhradený na skladovanie vám však umožní usporiadať kuchyňu a  umiestniť v nej všetky zásoby. Dôležité je nájsť miesto pre všetky kvalitné kuchynské nože, riad a potraviny.

 

Priestor okolo okna

Prekvapivo, dokonca aj v malých bytoch je priestor okolo otvoru okna často prázdny. Ale práve tu si môžete usporiadať útulný kútik na čítanie a relaxáciu, ktorá je dnes pre mnohých vyťažených ľudí potrebná. Stačí si všímať a využiť pri riešení aj svoju kreativitu.

— PR článok —
Foto: Pixabay.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.