Aké novinky predstavujú doplnky pre starostlivosť o interiér auta?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Interiérové autodoplnky spĺňajú viaceré funkcie. Pre užívateľov je najvýhodnejšie, keď kumulujú vlastnosti ochrany a pohodlia. Mnohé nové doplnky ich znásobujú až natoľko, že sa stávajú praktickými ochrannými prvkami pre udržateľnosť. Pod tým nemyslíme nič iné ako ochranu pred neporiadkom, opotrebovaním a celkovým chaosom v aute. Ako si poradiť?

Ochrana kufra ako investícia na pravom mieste

V porovnaní s tým, ako veľmi je batožinový priestor zaťažovaný, starostlivosť oň často podceňujeme. Je rozdiel či v ňom prenášame robustné predmety, stavebný materiál, alebo domáce zvieratká, jedno je však spoločné – zvýšená ochrana o priestor aj pri frekventovanom nakladaní a vykladaní. Navyše so samotným ochranným prvkom sa nám má dobre manipulovať, umiestňovať bez nutných opráv a ľahko očisťovať. Dokážu to všetky vaničky do kufra?

Spoľahlivé vaničky do kufra spĺňajú dôležité konštrukčné zásady. Medzi hlavné patrí ochrana s vyvýšeným okrajom po celom obvode a protišmykové prvky. Overené gumové vaničky sú vyrábané z odolnej hmoty pre stabilitu a trvácnosť. Svojím špecifickým vyhotovením nijako neohrozujú pôvodné čalúnenie v batožinovom priestore.

Na výber sú až originálne, presne tvarované vaničky do kufra pre konkrétny typ vozidla. To znamená, že sú vyrábané na mieru a v aute sa s nimi jednoducho pracuje. Mnohé reagujú na náročné požiadavky užívateľov, a tak svojimi vlastnosťami odolávajú tvrdým materiálom a chemikáliám.

ako ochrániť podlahu svojho autaPrečítajte si tiež
Ako chrániť podlahu svojho auta?

Autopoťahy – rýchle a jednoduché použitie

O spoľahlivých autopoťahoch možno uvažovať aj vtedy, keď chceme dosiahnuť ochranu čalúnenia za minimálne investície. Dostupné sú totiž univerzálne autopoťahy pre sedadlá bežne zaoblených tvarov. Zvýšený záujem je aj po autopoťahoch, ktoré len prevlečieme cez prednú stranu sedadla. Používajú sa intuitívne, jednoducho, pričom nám to zaberie len zlomok času. A vo výsledku? Sledujeme, ako nám autopoťahy skrášľujú a ochraňujú drahú výbavu v interiéri.

TS, foto: Nomad_Soul / stock.adobe.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.