Ako vidieť krásu a nádheru toho, kým skutočne ste? Pomôže vám Human Design

Pinterest LinkedIn Tumblr +

„Nepýtajte sa, čo svet potrebuje. Pýtajte sa, čo robí váš život živým… a potom to choďte robiť. Pretože svet potrebuje ľudí, ktorí ožili,“ povedal svojho času Howard Thurman.
Len čo objavíte svoje jedinečné energie a dokážete rozlišovať medzi energiou, ktorú vytvárate, a energiami, ktoré absorbujete zo sveta okolo vás – vtedy môžete začať robiť veľké rozhodnutia. A tie vám pomôžu vytvoriť si život, ktorý je v súlade s vaším pravým ja.
Presne o tom je Human design.

 

Human design

Human Design knihaEšte ste o Human design nepočuli? Je to syntéza starovekej múdrosti a modernej vedy. Pomôže vám pochopiť krásu a silu toho, kto skutočne ste.
Je to relatívne nová veda o sebapoznaní, ktorá bola vytvorená syntézou astrológie,  I-ťingu, kabaly, čakrového systému a kvantovej fyziky v osemdesiatych rokoch.
Teraz o tejto vede vyšla kniha s rovnomenným názvom Human Design od Karen Parker Curry, ktorá je medzinárodne známou špecialistkou na Human design, rečníčkou a školiteľkou.

„Zmysel Human designu netkvie v zmene seba samého. Jednoducho vám dáva nástroje, ktoré môžu byť užitočné na ceste k hlbšiemu pochopeniu vašich darov, múdrosti, pohnútok a zraniteľností, ktoré vás môžu oslobodiť od starých, sebazničujúcich vzorcov myslenia a hodnotenia druhých. Poskytuje vám novú perspektívu, aby ste mohli vidieť krásu a nádheru toho, kým skutočne ste,“ vysvetľuje Karen Curry Parkerová.

 

Príbeh zo života

Jeden z najobľúbenejších príbehov Karen o úspechu v oblasti Human designu pochádza od muža, ktorý prežíval v práci naozaj ťažké obdobie. Pracoval pre medzinárodnú ropnú spoločnosť a práve ho degradovali, pretože nedotiahol do konca niekoľko projektov.

„Po vypracovaní jeho mapy sme zistili, že mal energiu na to, aby sa pustil do nových projektov, ale nedokončil ich,“ rozpráva Karen. „Riadenie projektov bola tá najhoršia úloha, aká mu mohla byť pridelená! A predsa to bola jeho práca. Keď môj klient pochopil svoju skutočnú povahu, požiadal o presun z projektového riadenia na pozíciu projektového startupu. Veľmi skoro zistil, že pracovať na pozícii, ktorá je v súlade s jeho skutočnou povahou, je čistá radosť. A dodnes, o tri roky neskôr, robí prácu, ktorú miluje a za ktorú dostáva veľa peňazí.“

Human design delí ľudí na päť základných energetických typov: Manifestor, Generátor, Manifestujúci generátor, Projektor a Reflektor.
Informácie, z ktorých vychádza, sú presný dátum, čas a miesto narodenia. Z týchto vstupných údajov sa vygeneruje jedinečná mapa,  ktorá vám poskytne veľmi špecifické poznatky o vašich osobnostných črtách, zdraví,  personálnej psychológii, talentoch, múdrosti a zraniteľných miestach.

 

Objavte, kým skutočne ste!

Keď objavíte, kým skutočne ste, a vytvoríte si život, ktorý je odrazom tejto pravdy, prispejete k hojnosti sveta a každý z vás bude dôležitou súčasťou tejto božskej skladačky. Na vás záleží. A svet potrebuje, aby ste boli tým, kým skutočne ste.

Jedna z najčastejších otázok, ktoré Karen ľudia kladú, je:
„Čo môžem urobiť, aby som zmenil svet?“
Vždy odpovedá:
„Najprv začnite tým, že sa naplno prejavíte ako svoje pravé ja.“

Vaša mapa Human designu predstavuje váš potenciál. Životná cesta je o objavovaní vášho skutočného ja a odvážnom vytváraní života, ktorý je v súlade s vaším autentickým ja. Taká je podstata osobného rastu a vývoja na tejto planéte.

Ak chcete zmeniť svet k lepšiemu a vytvoriť svet udržateľného mieru a hojnosti, musíte najprv začať žiť život, ktorý je odrazom toho, čo chcete vidieť vo svete. Inými slovami, musíte byť vo svojom živote vnútorne bohatí, pokojní a autentickí každým možným spôsobom. Keď žijete v takomto stave vedomia, pridávate sa ku kritickej mase tejto energie  a zemi. A keď nás bude dostatok, budeme bohatí, pokojní a autentickí vo vedomí, potom uvidíme radikálnu zmenu všade okolo nás.
Najväčší dar, ktorý môžete dať svetu, ste vy. Vaše pravé ja.

lorna byrneová rozhovorPrečítajte si tiež
Lorna Byrneová exkluzívne: Naozaj máte aj vy svojho anjela!

 

Karen Parker Curry

Karen Parker CurryMedzinárodne známa špecialistka na Human design, rečníčka a školiteľka. Jej zdravý rozum a ľahký prístup pomohli tisíckam ľuďom aplikovať zložité duchovné koncepty na ich každodenný život a aktivovať ich vrodený potenciál pre hojnosť. Už od roku 1985 učí ľudí, ako prebudiť svoju veľkoleposť a objaviť, kým skutočne sú. Je tvorkyňou školiaceho systému Human design pre každého (Human Design for Everyone) a autorkou niekoľkých kníh, medzi nimi aj Vnútri Božieho tela (Inside the Body of God) a EFT pre rodičov (EFT for Parents). Karen je manifestujúcou generátorkou, ktorá žije všade tam, kam ju zavedie sakrál.

Foto: LepšíDeň.sk, Grada, karencurryparker.teachable.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.