Bio čistiace prostriedky Almawin, ktoré by ste mali poznať

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pokiaľ nám na našej planéte záleží, mali by sme začať od seba a nespoliehať sa na druhých. Chrániť prírodu a neznečisťovať ju by malo byť prioritou každého jednotlivca. Lenže dá sa to v dnešnom modernom svete?
V každej domácnosti sa používa veľké množstvo čistiacich prostriedkov, bez ktorých si už moderná gazdinka nedokáže poradiť. Ako spojiť účinnú čistiacu silu prostriedkov a ochranu prírody?

my austriaPredstavujeme značku Almawin

Nie všetky čistiace prostriedky a pracie prášky obsahujú nebezpečné látky. Na trhu môžeme nájsť viacero výrobcov, ktorým nie je osud našej planéty ľahostajný. Vyrábajú ekologické prípravky, ktoré nielenže chránia životné prostredie, ale sú aj mimoriadne účinné.
logo almawin nemecký výrobca Medzi ne patrí nemecký výrobca AlmaWin, ktorý už v roku 1990 priniesol na nemecký trh prvé ekologické čistiace prostriedky. Odvtedy patrí medzi popredných európskych výrobcov ekologických a dermatologicky šetrných čistiacich prostriedkov.

Výrobca Almawin je držiteľom mnohých certifikátov a ocenení. Jeden z nich je napríklad od medzinárodnej nezávislej organizácie Green Brands, ktorá oceňuje spoločnosti a ich produkty pre ich ekologickú udržateľnosť. Spoločnosti Almawin sa podarilo svojimi ekologickými čistiacimi prostriedkami splniť prísne kritériá tejto medzinárodnej organizácie.

my austriaBohatý sortiment produktov

čistiace prostriedky almawin na riadSortiment produktov tejto značky je veľmi široký, nájdete tu nielen čistiace prostriedky Almawin, pracie prostriedky Almawin, ale aj prostriedky na umývanie riadu. Takže ak chce gazdinka používať iba biologické čistiace prostriedky, má z čoho vyberať.

Medzi najviac žiadané a kupované čistiace prostriedky patrí Almawin na riad s obsahom prírodných čistiacich látok, ktoré zabezpečia bezchybné odmastenie a dokonalú čistotu. Výrobca nezabudol ani na ochranu rúk a tak tento prostriedok obsahuje kukuričné proteíny a glycerín, ktoré ju chránia a starajú sa o ňu.

Z pracích gélov sa veľkej obľube teší Almawin gél na pranie farebnej bielizne s jemnou prírodnou vôňou éterických olejov. Obsahuje pšeničné proteíny pre starostlivosť o pokožku, neobsahuje fosfáty a konzervačné prostriedky. Pokiaľ chcete na svoju bielizeň použiť aj BIO aviváž, určite vyskúšajte Almawin aviváž s príjemnou vôňou levandule.

Pri výrobe čistiacich i pracích prostriedkov značky Almawin sa využívajú suroviny, ktoré pochádzajú iba z prírodných zdrojov a sú biologicky úplne odbúrateľné. Neobsahujú ropné látky, fosfáty, farbivá, optické rozjasňovače a nie sú testované na zvieratách.

ekologická stopaPrečítajte si tiež
Viete, aká je vaša ekologická stopa?

my austriaV harmónii s prírodou a človekom

Vedeli ste, že každoročne najmenej osem miliónov ton plastu končí v našich oceánoch alebo že plast tvorí až desať percent všetkého odpadu, ktorý človek vyprodukuje? Preto obmedzovanie plastového odpadu je dnes prioritou mnohých krajín a spoločností.
Spoločnosť Almawin prináša nielen ekologické čistiace prostriedky, ale jej produkty sú balené vo viac ako 95% recyklovaných PE alebo 100 % recyklovaných PET fľašiach.

— PR článok —


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.