Buďte všade včas, pohodlne a ekologicky. Elektrické kolobežky

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Objavujú sa v posledných rokoch doslova na každom kroku. Vo vybraných mestách sa s nimi dokonca môžete stretnúť pri zastávkach MHD či nákupných centrách. Občas aj len tak pohodené, vďaka neslušným používateľom. Reč je o elektrických kolobežkách, ktoré si získali skoro všetky vekové skupiny po celom svete. Môžete si ich zaobstarať sami, pre vlastnú potrebu, alebo si ich môžete za poplatok zapožičať cez mobilnú aplikáciu.

 

Používateľ je prvoradý

Pri kúpe elektrickej kolobežky je dobré si v prvom rade ujasniť, na čo ju plánujete využívať. Užívatelia ju zvyknú používať na kratšie vzdialenosti v rámci mesta, či pri športových aktivitách na cyklotrasách. Alebo len rekreačne, občas na spestrenie všedných dní. Sú skvelými pomocníkmi hlavne v teplých mesiacoch, nemusíte sa tlačiť v preplnenej MHD, alebo sedieť dlhé minúty v aute v ešte dlhších kolónach. Jednoducho prefrčíte po krajnici alebo pomaly po chodníku a nezmeškáte napríklad dôležitý pracovný pohovor.

V každom prípade zefektívnite svoj čas. Pri výbere by ste sa mali riadiť výdržou batérie a dojazdom, ale aj maximálnou nosnosťou či celkovou hmotnosťou kolobežky. Stručne povedané, zamerajte sa na seba a na svoje potreby. Dnes na internete nájdete veľa možností na výber a za veľmi priaznivé ceny.

 

Hýčkanie a opatera

Ak sa rozhodnete pre kúpu takejto kolobežky, nepodceňte výber servisu, a hlavne ho nevyhľadávajte až v prípade poruchy. Náhly problém vás môže zaviesť do nekorektného servisu, ktorý problém možno vyrieši, ale budete nútení ho o chvíľu navštíviť zas. Servis kolobežiek Bratislava ponúka kvalitné služby za expresný čas. Samozrejme, servis nemusíte navštíviť až v prípade poruchy, ale môžete sem zaskočiť napríklad na predsezónnu kontrolu.

Asi najviac rozšírenou značkou spomedzi elektrických kolobežiek je Xiaomi. Nemusíte sa báť, určite nájdete aj autorizovaný servis Xiaomi kolobežiek. Nezabudnite si však svoje vozidlo pred každou jazdou skontrolovať, nemali by ste obísť hlavne brzdy.

kolobežka pre dospelýchPrečítajte si tiež
Kolobežka pre dospelých – je dobrá pre zdravie?

 

Všade sa dá myslieť udržateľne

Dnes veľmi diskutovanou témou je ekológia a dopravné prostriedky. Jedna strana tvrdí, že používanie spaľovacích motorov problém nie je, druhá sa snaží myslieť viac na ekológiu a udržateľnosť. Práve elektrické kolobežky, vďaka zabudovaným batériám, ktoré sú opakovane dobíjateľné, poskytujú v tomto smere riešenie.

Rovnako tak sa môžete poobzerať po doplnkoch, ktoré vám môžu zachrániť zdravie či život. Ide napríklad o reflexné prvky či helmu. Aj tieto produkty nájdete v udržateľnej podobe, stačí si vybrať jeden kvalitný kúsok, možno od lokálnej firmy, ktorý vám poslúži viac rokov.

Takýmto spôsobom stavíte na kvalitu a navyše si budete istí, že v prípade problému vás vybrané ochranné prostriedky dokonale ochránia.

— PR článok —
Foto: Gorlov-KV/Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.