Viete čím obdarovať pod stromčekom svojich starých rodičov? Máme pre vás skvelý tip

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Niekedy je výber darčekov pre našich najbližších a najmilších naozaj ťažký. Chceme dať niečo originálne, nové, chceme potešiť, prípadne pomôcť… a v tomto smere sú zvláštnou kategóriou starí rodičia. “Ale my máme všetko,” znie najčastejšia odpoveď s dodatkom: “Už aj tak nič nepotrebujeme.”
Poznáte to? 🙂
Máme pre vás skvelý tip, čím obdarovať svojich starých rodičov – potešiť ich a zároveň byť užitoční.
Určite poznáte tradičnú a klasickú ALPU, však? Takmer každý z nás si ju pamätá, ako samozrejmú súčasť starkinej výbavy na poličke. Jej svieža vôňa pripomína nejedno leto strávené na vidieku u babky. Veď ona tým „liečila“ snáď všetko.
Bolela vás oškretá noha? Trápil zub alebo žalúdok? Vždy mala po ruke svoju obľúbenkyňu.

 

Darček pre starých rodičov

Alpa je tu s nami už viac ako 100 rokov a stále drží svieži krok. Klasická francovka, ale aj nové bylinné masážne gély, ktoré vychádzajú z tradičnej bylinnej receptúry. Alpa poteší srdce a osvieži myseľ našich starkých, tak myslime na nich.
Asi viete, že základom receptúry alpy je alkoholický roztok éterických olejov, silíc, prírodného mentolu a vonných extraktov bylín. Táto kombinácia prospieva zdraviu, má dezinfekčné a antiseptické účinky, takže je ideálna práve pre starších ľudí. Prekrvuje totiž pokožku, je výborná na masáže aj ako prísada do kúpeľa nôh.

Vyskúšajte pod vianočný stromček darčekové balenie masážnych produktov s výťažkami byliniek. Obsahuje klasickú francovku, masážny gél a krém.
Ak chcete vyskúšať blahodárne účinky konopného oleja v spojení s francovkovou receptúrou, môžete si vybrať Alpa darčekový set s konope. Obe voľby budú zaručený zásah do čierneho.

darčekové balenie alpa pre starých rodičov

Obidve darčekové balenia kúpite v 101 Drogerie a na MentolovaLegenda.sk.

Želáme vám pokojný Adventný čas 2020 a ďakujeme za priazeň počas celého roka.

— PR článok —
Foto: MentolovaLegenda.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.