Crossbody kabelky. Najmódnejšie modely na zimu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zima sa často zdá ako obdobie, kedy je náročné vytvoriť dokonalý outfit. V zimných mesiacoch ženy často siahajú po praktickom a najmä teplom oblečení, nie po dizajnových kúskoch. Avšak aj medzi všetkými tými páperovými trendy bundami môžete vyniknúť. Ako na to?
Stačí, ak sú vo vašom šatníku štýlové
 crossbody kabelky.

 

Trendy crossbody kabelky na zimu 2022

Módni dizajnéri každý rok predstavia novú kolekciu trendy kabeliek na najbližšiu sezónu. Chýbať nemôžu ani najnovšie trendy na zimu 2022. Aké trendy crossbody kabeliek sa budú nosiť počas tohto obdobia?

Medzi najväčšie trendy určite patria mäkké huňaté crossbody kabelky z kožušiny. Často sú tieto kabelky doplnené o kovovú retiazku, čím pôsobia kabelky elegantnejšie. Na trhu nájdete rôzne odtiene týchto kabeliek, ktoré ponúkajú dostatok úložného priestoru.

Ďalším trendom, síce nie úplne novým, ale tohtoročným, sú kabelky v tvare polmesiaca. Tento trend vznikol už na začiatku roka a nesmie chýbať ani počas zimy. Tento typ kabeliek nájdete v rôznych farebných prevedeniach a z rôznych materiálov. Polmesiačikové kabelky môžu byť rovnako doplnené o rôzne kovové retiazky či iné aplikácie.

Disco tašky alebo kabelky crossbodyflitrami budú aktuálne predovšetkým počas Štefanských zábav, plesov a Silvestrovských osláv. V tomto prípade by sme odporučili zvoliť skôr menšiu crossbody kabelku s flitrami, ktorá bude vhodná k vášmu slávnostnému outfitu. Pozornosť upútajú aj crossbody kabelky geometrických tvarov, lesklé kabelky či kabelky s riasením. Tento rok prišli do módy aj prešívané kabelky, ktoré sú aj počas zimy stále trendy. Môže ísť o kabelky s kovovou retiazkou alebo koženým remienkom.

crossobody kabelky

 

Crossbody kabelka, ktorá nesmie chýbať vo vašom šatníku

Pokiaľ ide o trendy dizajn crossbody kabelky, určite by vo vašom šatníku nemala chýbať chlpatá kožušinová a polmesiačiková crossbody kabelka. Práve tieto dva typy sú v súčasnosti najviac vyhľadávané a najviac trendy. Kabelku môžete nosiť aj k páperovej bunde a ku chlpatému kožušinovému klobúku, ktorý je rovnako trendy túto zimu. Je však potrebné si uvedomiť, že kožušinová crossbody kabelka je trendy len počas zimy a počas teplých mesiacoch ju nevyužijete.

Čo sa týka farby, určite by vo vašom šatníku nemali chýbať kabelky v praktických a neutrálnych odtieňoch. Zvyčajne by každá žena mala mať vo svojom šatníku jednu čiernu a jednu béžovú kabelku. Práve tieto dve farby viete kombinovať k rôznym farebným, vzorovaným a jednofarebným outfitom. Veľký úspech zožali aj prešívané crossbody kabelky, ktoré majú vo svojej ponuke mnohé dizajnové spoločnosti. Okrem dizajnu je potrebné myslieť aj na kvalitu. Radšej si vyberte jednu kvalitnú a drahšiu kabelku v praktickej farbe, veľkosti a v praktickom dizajne.

nevyhadzujte starú kozmetikuPrečítajte si tiež
7 tipov, ako vám môže stará kozmetika ešte poslúžiť.

 

Kde nájsť kvalitné crossbody kabelky za dostupné ceny?

Nájsť praktickú, kvalitnú a najmä neutrálnu crossbody kabelku, ktorá sa vám bude hodiť k rôznym outfitom, je na nezaplatenie. Nie však úplne doslova. Mnohé dizajnové a exkluzívne značky majú vo svojej ponuke najmódnejšie modely crossbody kabeliek na zimu. Ich cena je však pomerne dosť vysoká.

Napriek tomu majú mnohé značky a internetové obchody či kamenné predajne vo svojej ponuke kvalitné crossbody kabelky, ktoré využijete ako počas zimy, tak počas leta. Ide o praktické štýlové kabelky s dostatočne veľkým priestorom na nevyhnutné predmety. Vďaka ich dizajnu ich môžete kombinovať k rôznym outfitom a nosiť ich na rôzne príležitosti. Širokú ponuku práve takýchto kabeliek za dostupné ceny nájdete aj na e-shope CCC alebo v kamennej predajni CCC.

TS, Foto: blog.ccc.eu


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.