Dezinfekcia lôžkovín pre nemocnice a domovy seniorov?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dezinfekcia lôžkovín a nemocničnej bielizne sa používa pri predpierke, s cieľom dekontaminácie textilu používaného v zdravotníckych zariadeniach. Na pranie a dezinfekciu bielizne vám odporúčame používať prostriedky, ktoré neodfarbujú a nepoškodzujú lôžkoviny ani pri dlhodobom používaní.

Kde také šetrné a zároveň účinné prostriedky potrebné pre prevádzku nemocnice zohnať? Dovozu týchto kvalitných dezinfekčných prostriedkov sa venuje firma KRÁSNÝ – zdravotnícka technika s.r.o. Prezrite si bohatú ponuku produktov na stránkach venovaných užitočným pomocníkom na dezinfekciu. Oceníte aj skladovú dostupnosť prostriedkov!

 

Kvalitná dezinfekcia lôžkovín

dezinfekcia lôžkovínOdporúčame vám francúzske dezinfekčné prostriedky STÉRIDINE, ktoré sú veľmi silné proti vírusom a pritom šetrné k prírode a životnému prostrediu. Dezinfekčné prostriedky STERIDINE spĺňajú najnáročnejšie kritériá, a preto sa odporúčajú aj obzvlášť citlivým osobám, ktoré trpia na rôzne alergie či ekzémy. Všetky tieto prostriedky vyhovujú najnovším predpisom EÚ.

  • Lôžkoviny sa v nemocniciach používajú denne a pacienti v nich trávia veľa hodín, preto je dôležité sa o ne precízne starať.
  • Máte možnosť vybrať si z ponuky dezinfekcie bielizne DESILINE DC – flakón 1 liter koncentrátu a DESILINE DC – kanister 5 litrov.
  • Predávané dezinfekcie sú homologované Ministerstvom zdravotníctva ČR, vybavené kartami bezpečnostných údajov v českom jazyku, podľa medzinárodnej smernice REACH.

Firma KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. expeduje dezinfekčné prostriedky na Slovensko prostredníctvom Českej a Slovenskej pošty.

dezinfekcia a koronavírusPrečítajte si tiež
Dezinfekcia a koronavírus. Tipy, čo nepodceňovať.

 — PR článok —
Foto: Desinfekce.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.