Dosiahnite rovnováhu pomocou pozitívnej energie

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Každý občas cíti, že by potreboval viac pozitívnej energie, no pre prepracovanosť, stres a únavu ju nedokážeme v sebe prebudiť. Keď cítime vyčerpanosť a frustráciu, veľmi ľahko siahneme po negatívnych myšlienkach a aj malé problémy sa nám občas zdajú neprekonateľné. V dôsledku toho sa na nás navalí množstvo ďalších problémov, čo so sebou nesie negatívne pocity a myšlienky, takže sa cítime ako v bludnom kruhu, z ktorého je mimoriadne ťažké vystúpiť.

Využite anjelov cherubínov
Ak sa ocitnete v nepriaznivej situácii, v ktorej sa cítite ohrození a potrebujete ochranu, zavolajte si na pomoc cherubínov. Cherubíni do života prinášajú slnečné svetlo a teplo, odstraňujú letargiu a negatívne pocity. Vďaka nim sa znovu objavujeme radosť zo života.

Cherubíni veľmi dobre chápu, aké ľahké je skĺznuť k negatívnym myšlienkam, no svojím pôsobením nás dokážu vymaniť z bludného kruhu a opäť nastoliť harmóniu a pohodu. Ich láska je nekonečná a majú schopnosť prinavrátiť stratenú energiu do mysle i tela. Jednoduchá meditácia s cherubínmi je bezpečný a príjemný spôsob, ako znovu nadobudnúť entuziazmus a radosť, vďaka čomu sa nám do života vráti vitalita a pozitívny prístup.

Božská pozitívna energia je energia, ktorá posilňuje celý vesmír a umožňuje, aby vynikli dobré a konštruktívne veci. Tá istá sila, vďaka ktorej dochádza k rotácii planét a zmene ročných období, pochádza priamo od Boha. Cherubíni dokážu vytvoriť prepojenie medzi nami a Bohom, a to najmä vtedy, ak sa cítime odrezaní od sveta alebo nám niečo chýba.

cherubin1

Ako pôsobia ich sily?
Cherubíni dokážu odstrániť únavu a neschopnosť postaviť sa problémom zoči-voči, a to prostredníctvom znovu získanej radosti a energie. Vďaka ich láskavej múdrosti zistíme ako spomaliť a určiť si priority, a získame späť stratenú rovnováhu. Zdravý životný štýl a rovnováha medzi prácou a voľným časom je nevyhnutná pre vyrovnaný život a meditácia s cherubínmi pomáha získať ju späť vďaka anjelskej múdrosti. Získame tiež kladný prístup k životným okolnostiam, vďaka čomu pozitívna energia naplní celú našu bytosť.

Možno nie sme prepracovaní alebo vystresovaní, práve naopak, no momentálne sa cítime letargickí a uväznení v negatívnych myšlienkach, máme chuť na všetko sa vykašľať a nenachádzame žiadny zmysel života. Prelomiť tento začarovaný kruh je veľmi ťažké, pretože podľa zákona príťažlivosti sa v nás čoraz viac hromadia negatívne myšlienky. S letargiou ruka v ruke ide negatívny postoj k životu, no pozitívna energia cherubínov dokáže prelomiť zlozvyky a vniesť nám do srdca a mysle motiváciu a radosť.

 

Cherubíni majú zvláštnu moc
Dokážu prelomiť začarovaný kruh negatívnych myšlienok a vyliečiť myseľ a telo z letargie. Cherubíni nám prinášajú silu a teplo slnka, aby odstránili apatiu a negatívne pocity premenili na momenty čistej radosti a nadšenia. Cherubíni nás dokážu spojiť s naším vnútorným ja, kde leží nekonečná duchovná energia, ktorá pochádza od Boha a je nám daná pri narodení.

S pomocou cherubínov dokážeme znovu pocítiť silu pozitívnej energie, s ktorou sa snúbi odhodlanie čeliť životným výzvam i inšpirácia.

Pocity letargie sa môžu objaviť aj po dlhšej chorobe. Zlatý lúč cherubínskeho svetla nás však dokáže vyliečiť. Cítime, akoby naším telom prenikalo letné slnko a zaplavovalo dušu nádhernou liečivou energiou. Keď sa cítim zle alebo som chorá, často vykonávam práve túto meditáciu, pretože sa po nej cítim ako znovuzrodená.

Meditácia s cherubínmi dokáže do života vniesť pocit radosti a energie a vďaka nej získame poznanie, ako si udržať rovnováhu.
Vyliecte sa s anjelmi_MV_4.inddModlitba k cherubínom
Najdrahší cherubíni, ďakujem vám za pozitívnu energiu, ktorá nám prináša teplo do sŕdc a vďaka ktorej sa do unavenej duše vracia čerstvá energia. Iskra, ktorá tlie v našom srdci, pochádza od Boha, a pomáha nám uvedomiť si svoje duchovné možnosti. Ukážte nám spôsob, ako múdro narábať s touto energiou pre dobro nás všetkých.
Meditácia s cherubínmi zameraná na získanie pozitívnej energie
Pohodlne sa usadíme pred anjelský oltár, vyrovnáme chrbticu a zopárkrát sa zhlboka nadýchneme, aby sme sa uvoľnili. Zapálime sviečku a pripomenieme si, že jej plameň predstavuje božskú iskru ukrytú hlboko v nás. Potichu vyslovíme modlitbu k cherubínom, sústredíme sa a urobíme relaxačné cvičenie.

Potom si predstavíme, že sedíme pred anjelským oltárom v našom chráme. Strážny anjel stojí pri nás a poskytuje nám podporu. Pred nami stojí nádherný anjel vyžarujúci zlaté svetlo, ktoré zahaľuje celú našu bytosť, cítime sa pohodlne a v bezpečí. Zlaté svetlo preniká celou našou bytosťou – mysľou, telom i dušou a vnáša oživujúcu energiu do srdca a mysle. Cítime, že energia zlatého svetla ozdravuje každú bunku v našom tele a prináša pozitívnu energiu a inšpiráciu do nášho života, zbavuje náš negatívnych myšlienok, nesúladu a letargie.

Ak sa cítime prepracovaní, zlaté cherubínske svetlo nám prináša poznanie a múdrosť a ukazuje nám cestu k spokojnejšiemu a vyrovnanejšiemu životu. Vieme, že máme dostatok energie na to, aby sme dokázali čeliť všetkým výzvam a zvládli každú prekážku, čo sa nám postaví do cesty.

Ak bojujeme s letargiou a vyčerpaním, sústredíme sa na to, ako zlaté svetlo cherubínov stimuluje každú bunku nášho tela a mení negatívne myšlienky na pozitívne.

Toto mocné zlaté svetlo nám vracia motiváciu a nadšenie do srdca a poskytuje inšpiráciu, ako urobiť svoj život šťastnejším a zaujímavejším. Letargia sa začne postupne rozpúšťať, a to je znak, že nastáva začiatok novej, radostnej cesty životom.

Tento obraz držíme v myšlienkach tak dlho, ako je nám príjemné. Potom svoju pozornosť obrátime naspäť do prítomnosti. Uvedomíme si, kde sedíme a uzatvoríme všetky čakry spôsobom uvedeným v 2. kapitole. Napijeme sa vody, aby nastalo úplné uzemnenie a nezabudneme sfúknuť sviečku.

Poďakujeme cherubínom za ich pomoc a pozitívny prístup, vďaka ktorému sme nabrali energiu, ktorá nám tak veľmi chýbala. Zapíšeme si všetko, čo nám napadlo pri meditácii, a nasledujúce dni dávame pozor na znamenia a nápady, ktoré sa môžu spontánne vyskytnúť. Znamenajú totiž, že máme k dispozícii všetko, aby sme začali viesť šťastnejší a radostnejší život.

Podľa knihy Vyliečte sa s anjelmi.


Zdielať

About Author

Leave A Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.