Kolekcia F&F jeseň/zima 2018 – nakupovanie bez kompromisov

Pinterest LinkedIn Tumblr +

F&F predstavuje najnovšiu kolekciu jeseň/zima 2018 – so štýlovými kúskami inšpirovanými svetovými mólami. Kolekcia F&F je tým pravým mixom praktického prechodného oblečenia a trendových kúskov nastávajúcej sezóny. Aktuálna ponuka F&F sa vyznačuje vysokou kvalitou a prijateľnými cenami – jednoducho tak, aby nakupovanie neznamenalo žiadne kompromisy.

Kolekcia F&F jeseň/zima je dostupná od septembra 2018.

 

DÁMSKA KOLEKCIA

Kolekcia F&F jeseň/zima 2018

Odvážne farby, nadčasové káro, flitre inšpirované 80. rokmi. Dámska kolekcia F&F jeseň/zima 2018 uspokojí vkus každej jednej fashion milovníčky.

Tvorcovia kolekcie sa zamerali na nadčasové kúsky, vplyv retra, spojenie farieb a luxusné zamatové či saténové textúry, vďaka ktorým dosiahne každá nositeľka vrchol ženskosti. Dámsky šatník F&F bude počas chladných mesiacov plný kontrastov.

Inšpirované kolekciou značky Burberry jeseň/zima 2018, dúhové farby vnesú jas aj do najpochmúrnejších jesenných dní. Pustite sa do odvážnych kombinácií – spojte tradičné s trendy kúskami, nebojte sa kombinovať pletené svetre či blúzky pre dokonalý elegantný look.

Nielen počas jesene, ale aj v zime si zaslúžite byť v centre pozornosti. Čas večierkov bude patriť vám. Prím hrajú sukne štýlových strihov a pohodlných materiálov, kožené nohavice či kvetinové šaty na tmavom podklade. Šatník sa bude niesť na vlne fialových odtieňov – kľúčovej farby tejto sezóny, ktorá pripomína módu večierkov 80. rokov.

 

OBUV & DOPLNKY

Modelka s náušnicami F&FPonuka obuvi a doplnkov je plná kontrastov. Na jednej strane výrazné farebné doplnky, na druhej elegantné, ktoré len decentne doplnia akýkoľvek outfit. Kabelky budú tradične tým správnym doplnkom a šperkom každej nositeľky. Sú jednoduché, praktické, no stále štýlové.

Kolekcia F&F ponúka kúsky na každodenné nosenie aj večerné vychádzky do rušných ulíc mesta. Prevažuje čierna či neutrálna telová farba s klasickým prešívaním, kombinovanie bude jednoducho hračka.

 

Kolekcia F&F jeseň/zima 2018

Kolekcia F&F jeseň/zima 2018Kolekcia F&F jeseň/zima 2018Kolekcia F&F jeseň/zima 2018

 

 

 

kolekcia F*F jeseň/zima 2018Kolekcia F&F jeseň/zima 2018   kolekcia F&F jeseň/zima 2018Kolekcia F&F jeseň/zima 2018

 

 

 

 

 

 

— PR článok —


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.