Módna jeseň podľa známej značky? Bude bohatá, svieža a elegantná

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Je priskoro myslieť na to, čo si budeme obliekať na jeseň či v zime tohto roka? Najmä dámy dobre vedia, že nie. Treba sa vedieť pripraviť, zladiť jednotlivé kúsky a dokúpiť, čo treba. Jeseň a zima bude tento rok plná inšpiratívnych kontrastov, farieb, moderných prvkov, ktoré podčiarknu výnimočnosť.  Kolekcia Tesco F&F predstavila zaujímavé kúsky na sezónu jeseň/zima 2018. A opäť sa môžeme tešiť na mnohé nadčasové vecičky s moderným nádychom.
Známa kolekcia sa inšpiruje modelmi z predvádzacích mól, ale stále má na pamäti nositeľnosť a každodenné využitie. Lebo o to ide – načo nám je krásny kúsok oblečenia, keď si ho vlastne neviete bežne obliecť do práce, či na stretnutie s priateľmi?

 

Módna jeseň podľa Tesco F&F

Nová kolekcia F&F jeseň/zima 2018 je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí milujú čisté línie, minimalizmus a pritom sa chcú cítiť pohodlne. A výnimočne. Z mnohých neformálnych kúskov oblečenia na každodenné nosenie si vyberie každý – dámy, páni a dokonca aj deti. Spojenie elegancie a noblesy s bežnou dennou využiteľnosťou.

Britská značka sa nebojí experimentovať, mixuje farby, vrství kúsky oblečenia a strieda dĺžky. Niekedy neobvyklé kombinácie prekvapia, väčšinou inšpirujú. Jemné strihy obohatené o zaujímavé doplnky a detaily.
Kolekcia Tesco F&F jeseň/zima 2018 poteší už teraz – známa značka zvykne predstaviť nové modely už s niekoľkomesačným predstihom vybraným novinárom. Tu je zopár inšpirácií, ako sme ich v LepšíDeň.sk zaznamenali.

Kolekcia Tesco F&F jeseň/zima 2018

Kolekcia Tesco F&F

 

Inšpirácia pre dámy

Kolekcia Tesco F&F pre dámy

Kolekcia Tesco F&F pre dámy2

Kolekcia Tesco F&F pre dámy 3

Kolekcia Tesco F&F pre dámy 4

 

Inšpirácia pre pánov

Kolekcia Tesco F&F pre pánov 1

Kolekcia Tesco F&F pre pánov 2

Kolekcia Tesco F&F pre pánov 3

 

Inšpirácia pre deti

Kolekcia Tesco F&F pre deti 1

Kolekcia Tesco F&F pre deti 0

 


Zdielať

About Author

Milan Buno

Vyše 20 rokov píšem texty a články. Vymýšľam slogany a pripravujem zadania na webstránky. Robil som moderátora v Slovenskom rozhlase, Twiste a Rádiu Okey. Redaktora v Slovenskej televízii. Písal som pre SME, Hospodárske noviny a časopisy ako Markíza, Zdravie, Život ai.

Komentáre sú uzavreté.