Legendárna Včielka Maja sa vracia v ďalšom filme

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Viete, čo je toto? みつばちマーヤの冒険 Včielka Maja v japončine. A číta sa to Micubači Mája 🙂  Áno, aj v Japonsku bola veľmi obľúbená, vyrobili tam animovaný seriál, ktorý vznikol na základe knižnej predlohy Včielka Maja a jej príhody z roku 1912. Vy si určite spomínate na 55-dielnu sériu z roku 1975, ktorá sa s veľkým úspechom vysielala aj vo vtedajšom Československu.

Deti ju milujú ešte aj dnes. Aj preto vznikol veľmi úspešný film a teraz pokračovanie s názvom Včielka Maja 2: Sladké hry. Nové dobrodružstvo Maji a jej priateľov sa dostane od 1.marca aj do slovenských kín. Ak si chcete zaspomínať, alebo urobiť svojim deťom radosť, rozhodne si film nenechajte ujsť. My máme pre vás 3 vstupenky (každá pre 2 osoby) na slávnostnú premiéru, ktorá bude už v nedeľu 25.februára. Súťaž ukončená, výhercov nájdete nižšie!

 

Včielka Maja a Sladké hry

Ak ste videli krátky trailer alebo nejaké fotografie, už viete, že sa máte na čo tešiť.

V rodnom úli  včielky Maji to vrie ako…ako v úli. Práve sa skončil letný zber medu a prišiel dôležitý odkaz od samotnej Cisárovnej. Včielky sa možno budú môcť konečne zúčastniť Sladkých hier o med!
Nadšenie však veľmi rýchlo vystrieda sklamanie, lebo sa zistí, že ich úľ nebude vôbec súťažiť a navyše musí poskytnúť účastníkom hier polovicu svojich zásob medu. Maji sa to vôbec nepáči a rozhodne sa za Kráľovnou vycestovať na vlastnú päsť.

Keď dorazí do jej honosného sídla, uvedomí si, že si odhryzla príliš veľké sústo. Audiencia u Jej Veličenstva sa skončí katastrofou. Urazená panovníčka sa rozhodne spraviť z tohto incidentu exemplárny príklad a ponúkne Maji dohodu – jej úľ sa môže Sladkých Hier zúčastniť, ale ak prehrá, príde o všetky zásoby medu.
Otázkou teraz je – podarí sa Včielke Maji a jej kamarátom Sladké Hry vyhrať?

Včielka Maja 2: Sladké hry má 84 minút a slovenský dabing, v ktorom budete počuť také mená ako Martinka Kapráliková, Lukáš Frlajs, Eva Matejková, Juraj Predmerský, či Táňa Kulíšková.  Pozrite si trailer a nechajte sa nalákať:

 

Legendárna Včielka Maja

Celkovo vzniklo vyše 100 dielov Včielky Maji. Vyrábali sa v koprodukcii Japonska, Rakúska a Západného Nemecka. Neskôr vyšli všetky časti v 3D verzii a prišli aj spomínané filmy.
Nezabudnuteľná je však určite aj úvodná pieseň. Pre nemeckú verziu ju zložil Karel Svoboda a potom ju použili aj pre československú verziu, ktorú naspieval Karel Gott. Mimochodom, táto verzia, ktorú prevzali aj ďalšie mutácie ako francúzska, portugalská, fínska, či holandská, sa v roku 2008 stala najhranejšou skladbou moderného českého autora v zahraničí.

SÚŤAŽ ukončená

Veríme, že ste si zaspomínali na krásne detské časy a super rozprávky 🙂 Ďakujeme za tipy v našej súťaži a my odmeníme troch z vás, ako sme sľúbili.
Vstupenky (každá pre 2 osoby) na nový film Včielka Maja 2: Sladké Hry získavajú: Anička Baranová, Andrej Babka a Alexandra Vanková.
Ďakujeme. Váš www.LepsiDen.sk

SÚŤAŽ o 3 vstupenky na slávnostnú premiéru


Ďakujeme, že ste s nami!
Výhercom pošleme výhru na zadanú adresu. Účasťou súhlasíte so zasielaním informačných mailov o najzaujímavejších článkoch portálu www.LepsiDen.sk v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

včielka maja

Pozrite si tipy na knihy pre deti.

včielka maja


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.