Pripravte zamestnancom netradičný míting mimo kancelárie

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Typické mítingy v kanceláriách sú už v dnešnej dobe prežitkom a úprimne, koho by nepotešila zmena prostredia, keď celé dni sedí v kancelárii? Potešte svojich zamestnancov výletom do krásnych Tatier, kde sa nachádzajú hotely ideálne práve pre firemné podujatie či netradičný míting.

Všimli ste si, že na firemných poradách vás vaši zamestnanci niekedy nevnímajú tak, ako by ste si to predstavovali? Ich neprítomný pohľad prezrádza, že myslia už len na koniec pracovnej doby a na to, ako sa doma posťažujú na nudu počas dlhej pracovnej porady. Vy však máte možnosť zmeniť to a zlepšiť chod firmy. Zvýšiť kreativitu a pracovné nasadenie svojho tímu môžete vďaka relaxu, ale aj nezvyčajnej pracovnej porade na čerstvom vzduchu.

Utužte kolektív firemným večierkom vo Vysokých Tatrách. Využiť môžete túto lokalitu taktiež ako východiskový bod pre mnohé zaujímavé aktivity. Okrem klasických športových a turistických aktivít si môžete kolektívne vyskúšať aj tie menej tradičné, ako sú napríklad raňajky na Lomnickom štíte, voľný pád vo veternom tuneli alebo nočný pochod tatranskou prírodou.

 

Vysoké Tatry – ideálne miesto na oddych, aj na prácu

Do Vysokých Tatier nemusíte ísť len kvôli relaxu, ale môžete využiť aj možnosť zorganizovať rôzne firemné podujatia či mítingy v jednom z hotelov vo vysokohorskom prostredí. Jedným takým je napríklad Grandhotel Praha, v ktorom máte možnosť ubytovania sa v luxusných izbách či apartmánoch, možnosť vychutnať si unikátnu hotelovú gastronómiu a vyskúšať si rôzne športové aktivity na okolí. Odmenou bude relax vo vychýrenom wellness centre.

Ako stvorené pre netradičný míting

Ideálnym miestom pre akékoľvek firemné akcie je Grandhotel Praha. Popri dňoch pracovného nasadenia si so svojím tímom zaslúžite aj chvíle oddychu a dni plné nových a zaujímavých zážitkov. Tu si v lete aj v zime prídu na svoje skúsení turisti, ale aj menej zdatní vyznávači prechádzok po nespočetnom množstve turistických chodníkov, ktoré sú vám v Tatrách k dispozícii.
Po pracovných dňoch v uzavretom priestore je oddych na čerstvom vzduchu zaslúženou odmenou. Ak to bude večerná lyžovačka alebo sánkovačka, o to viac sa budú všetci tešiť.

Kongresový hotel vo Vysokých Tatrách

Historická budova Grandhotelu Praha je ideálnym miestom pre veľké podujatia, firemné teambuildingy, večierky a konferencie. Prečo?
Hotel ponúka 6 kongresových miestností, ktoré sú zariadené v luxusnom secesnom štýle a doplnené modernými prvkami, kvalitným dreveným nábytkom i prepychovými lustrami. Kapacita miestností určených na firemné podujatia je 250 miest, kde je hotelovým hosťom poskytnutý ten najlepší servis na najvyššej úrovni.

Ubytovať sa môžete v niektorých zo 125 izieb, ktoré sú rozdelené do šiestich kategórií. Jednotlivé izby sa líšia svojimi rozmermi, počtom lôžok, prítomnosťou balkónu či terasy a len minimálnymi detailmi v zariadení. Na výber máte možnosť načerpať nové sily do ďalších dní v izbe či apartmáne s prívlastkom Classic alebo Deluxe. Pobyt si môžete rezervovať aj online formou, pri ktorej môžete získať zľavu 20% a takisto ďalšiu zľavu až do 30 eur s kartou Gopass.

 

Jedinečná chuť na tanieri

Už asi nič iné nemôže dotvoriť idylku v srdci prírody viac ako spojenie svetovej kuchyne so slovenským tatranským korením. Špeciality miestneho šéfkuchára potešia chuťové poháriky aj tých najnáročnejších gurmánov, tak neváhajte a nechajte sa rozmaznávať dokonalými jedlami a príjemnou hotelovou obsluhou.
V hoteli je na výber z viacerých menu, vo všeobecnosti sú však všetky špeciality zostavené s dôrazom na prítomnosť liečivých bylín v jedlách. A pripravované z lokálnych surovín, ktoré sú zárukou zdravého, chutného a voňavého pokrmu.

Aj na svojich firemných poradách či iných aktivitách zorganizovaných v Grandhoteli Praha máte možnosť objednať si dezerty či snacky. Vďaka nim oživíte aj tú najnudnejšiu poradu. Vyskúšajte napríklad hotelový tip na sladkú maškrtu v podobe tradičného Apple pie, ktorý je pripravovaný podľa pôvodného receptu z roku 1978. Krehké cesto rozplývajúce sa na jazyku je doplnené tými najkvalitnejšími jablkami, sladučkou škoricou, domácim medom a mandľami. Počas coffee breaku alebo popoludňajšej pauzy môže byť lahodným rozptýlením.

 

Utužovanie pracovných  a kolegiálnych vzťahov

Po dni strávenom pracovným nasadením a aktivitami v prírode si môžete ísť so svojimi kolegami či zamestnancami posedieť na miesto s príjemnou atmosférou, nevtieravou hudbou a kvalitným vínom či šampanským. Taký Aperitív bar ponúka možnosť vychutnať  si kvalitný koňak, ku ktorému neodmysliteľne patria aj pravé kubánske cigary.
Počas letných horúcich mesiacov sa môžete osviežiť na slnkom zaliatej vonkajšej terase a to chladeným drinkom, takisto obohateným  bylinkami dopestovanými v hotelovej záhradke.

Po takomto príjemnom (aj keď pracovnom) výlete, budete určite medzi svojimi zamestnancami považovaný za najlepšieho šéfa 🙂

— PR správa —

 


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.