Odhaľte tajomstvo zdravia | Diskusia

Pinterest LinkedIn Tumblr +

MUDr. Josef Jonáš je autorom legendárnej knihy Krížovka života, ktorá vyjde po prvý raz aj v slovenčine, aktualizovaná. V Česku zaznamenala neuveriteľný úspech, predalo sa už pol milióna kusov a stále sa dotláča. Pre mnohých ľudí bola doslova bleskom z neba.
„Moje krédo je pomôcť ľuďom, osvietiť ich. Žasli by ste, ako sa dá predchádzať rakovinám, astme, depresiám, chorobám detí…” tvrdí doktor Josef Jonáš.
Prvý zakladateľ detoxikačnej metódy v Česku a autor viacerých knižných bestsellerov. S obľubou tvrdí, že základom je porozumenie liečiteľských schopností našich predkov.

Odhaľte tajomstvo zdravia Krížovka životaPríďte na diskusiu s týmto uznávaným lekárom. Dve hodiny o zdraví bude moderovať literárny publicista Milan Buno. Vstupenky si už teraz môžete zakúpiť cez internet.
Naučte sa zdravo žiť, nájdite šťastie a buďte fit v každom veku. Ako na to?
Poradí vám uznávaný a vyhľadávaný český lekár Josef Jonáš, ktorý počas svojej dlhoročnej praxe už pomohol tisíckam ľudí. V exkluzívnej moderovanej prednáške sa dozviete nielen množstvo zaujímavostí o zdraví, ale dostanete aj tipy a rady, ako sa chorôb zbaviť.

Dátum: 18. apríl 2018, čas: 17.30 h
Miesto konania: Stredisko kultúry Bratislava Nové Mesto, Vajnorská 21, Bratislava

V jedinej diskusii a prednáške, ktorá sa uskutoční na Slovensku, bude reč aj o týchto zaujímavých témach:

  • čínska medicína
  • antibiotiká
  • liečivé bylinky
  • ako nás cukor zabíja
  • detoxikácia organizmu

Po približne 1,5 hodinovej prednáške doktora Jonáša bude priestor aj na otázky z publika.
Pre všetkých záujemcov bude na mieste možnosť zakúpiť si knihy MUDr. Josefa Jonáša a publikáciu Krížovka života špeciálne aj s jeho podpisom.

Vstupné je 20€ a 25€. Predaj vstupeniek na Ticketportal.sk.

Odhaľte tajomstvo zdravia

 


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.