Slnečnicový olej vás účinne zbaví baktérií!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Už ste to niekedy vyskúšali? A počuli ste o tom vôbec?
Indickí aj čínski liečitelia už pred tisíckami rokov odporúčali veľmi originálny a jednoduchý spôsob očisty organizmu od toxických látok. Ten je práve s príchodom jari ideálny – takmer nič vás nestojí a pritom je mimoriadne efektívny. Vezmite slnečnicový olej, nalejte si lyžicu a efektívne vás to zbaví baktérií a toxínov v tele.

Je to úplne jednoduché.
Ráno nalačno si vezmeme do úst jednu polievkovú lyžicu slnečnicového oleja a pocmúľame ho ako cukrík v prednej časti úst. V žiadnom prípade neprehltnite ani kvapku oleja.
Olej proste len cmúľajte, prevaľujte ho v ústach, ideálne v prednej časti pri predných zuboch. Robte to pomaly 10 až 15 minút.
Výsledok sa dostaví pomerne rýchlo.

 

Slnečnicový olej pomôže

Nie je to nič nepríjemné, ani nechutné.
Slnečnicový olej vám v ústach spočiatku hustne, neskôr sa stáva opäť tekutým a nakoniec zostane takmer biely ako mlieko. Potom ho treba vypľuť do záchoda, pretože je toxický.
Ak je vypľutý olej ešte žltý, znamená to, že proces cmúľania nie je ukončený. Že ste ho nerobili dostatočne dlho alebo správne.
Po tejto procedúre si dobre vypláchnite ústa vlažnou vodou.

„Túto procedúru treba robiť raz denne, najlepšie ráno nalačno,“ radia uznávaní bulharskí odborníci Christo a Jonko Mermerski, ktorí majú obrovské skúsenosti s prírodným liečiteľstvom. Túto taktiku spomínajú aj vo svojej knihe Ako sa dožiť 100 rokov a pokračujú: „Ak chcete, môžete procedúru opakovať aj niekoľkokrát denne, pretože nemôže uškodiť. Vo vypľutej tekutine sa nachádza veľa choroboplodných zárodkov. Zbavujete tak telo baktérií a toxínov.

Túto procedúru môžete opakovať dovtedy, kým sa nebudeme cítiť svieži a silní, a kým sa nám nevráti pokojný spánok.

slnečnicový olej vás môže zbaviť baktérií a toxínov v tele

Zbavte sa problémov

Už starí Indovia vedeli, že škodlivé baktérie v ústach vytvárajú na zuboch akýsi povlak. Film, ktorý však nedáte dolu bežným umývaním zubov. Pritom v našich ústach žijú tisícky druhov baktérií, niektoré priateľské, ale mnohé sú škodlivé. A práve s pomocou slnečnicového oleja sa im viete bezpečne a účinne zbaviť.

Takéto „premývanie olejom“ má však viacero pozitívnych účinkov. Bakteriálny povlak v ústach môže spôsobovať, že vám zapácha dych, žltnú vám zuby, často sa vám vyhadzujú afty (pľuzgieriky na jazyku alebo ďasnách), prípadne vás trápia zápaly ďasien.
Dôsledkom neodstraňovaného povlaku môže byť aj paradentóza, či zubné kazy.

Pritom spôsob, ako funguje slnečnicový olej v ústach, je až neskutočne jednoduchý. Pri preplachovaní sa v ňom zachytávajú baktérie, ktoré potom vypľujete von. Bežne sa totiž baktérie zmiešajú s našimi slinami a putujú do tela, dostanú sa do krvného obrazu. Počas vyplachovania olejom sa v ústach aktivujú enzýmy, ktoré tieto baktérie, plesne, toxíny a ďalšie mikroorganizmy vytiahnu do oleja z našich úst a krvného riečišťa. Takto sa zbavíte nielen baktérií, ale aj samotného povlaku, čo určite zbadáte po niekoľkých dňoch na samotných zuboch.

Okrem slnečnicového oleja môžete použiť aj sezamový alebo kokosový olej.


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.