Najväčšie tajomstvo sa ukrýva za dverami. Otvorte ich… Špičkový psychotriler Pomocníčka

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Volá sa Millie a zúfalo hľadá stabilný príjem a bývanie. Prijme preto pracovnú ponuku od nudiacej sa ženy v domácnosti, ktorá však nepohne ani prstom. Je náročná, snobská, náladová. Ich rodina vyzerá napohľad dokonalo, usporiadane, ale zdanie klame. Za zatvorenými dverami sa môže skrývať oveľa viac…a neraz je to šokujúce alebo bizarné. Aj ona počuje spoza steny vo svojej izbe, že v tejto rodine nie je všetko v poriadku. Netuší, aká je pravda, ale čoskoro to zistí. Či chce alebo nie!
Začína sa nadupaný psychotriler Pomocníčka, ktorý vás dostane do kolien!

Psychotriler Pomocníčka

Freida McFadden Pomocníčka“Vitajte v mojej rodine,” povie Nina Winchesterová a podá mi svoju elegantnú ruku s dokonalou manikúrou. Zdvorilo sa usmejem a poobzerám sa po mramorovej chodbe. Táto práca je mojou poslednou šancou na nový začiatok. Môžem sa tváriť, že som niekto iný. Čoskoro však pochopím, že Winchesterovci majú oveľa nebezpečnejšie tajomstvá než ja…

Každý deň im upratujem nádherný dom odhora až dolu. Chodievam po ich dcéru do školy. A varím chutné jedlá pre celú rodinu. Potom jedávam sama v maličkej izbe v podkroví.

Usilujem sa ignorovať neporiadok, ktorý Nina dookola vytvára, len aby ma mohla sledovať, ako ho upratujem. Aj jej klamstvá o vlastnej dcére či rastúce trápenie jej manžela Andrewa. Lenže pri pohľade do jeho nádherných hnedých očí plných bolesti je ťažké nesnívať, aké by bolo viesť rovnaký život ako Nina. S obrovským šatníkom, luxusným autom, dokonalým manželom.

Iba jediný raz si vyskúšam jedny z Nininých snehobielych šiat, aby som zistila, aké to je. Nina na to však príde…a keď zistím, že dvere mojej izby sa dajú zamknúť iba zvonku, je už neskoro.

Napriek tomu sa upokojujem, že Winchesterovci netušia, kto v skutočnosti som.
Nevedia, čoho som schopná…

Ak odídem z tohto domu, tak iba v putách.
Mala som utiecť, keď bola ešte šanca. Teraz je už preč. V dome sú policajti, objavili, čo je na poschodí, a už niet cesty späť.
Asi o päť sekúnd mi odrecitujú moje práva. Vlastne ani neviem, prečo to ešte nespravili. Možno dúfajú, že ma nejako presvedčia, aby som im prezradila čosi, čo by som nemala…

Budete si obhrýzať nechty…

Freida McFaddenPomocníčka je strhujúci triler, v ktorom vám neustále zvraty nedajú vydýchnuť. Budú vás šokovať a keď to budete čakať najmenej, potom to príde… Myslíte si, že viete, čo bude nasledovať….že stojíte nohami pevne na zemi…no ste na omyle. Autorka vás opäť prekvapí a zaskočí. Akoby vyťahovala z talóna nové a nové triky.
Prvotriedny psychotriler, ktorý vás nenechá na pokoji, bude vás dráždiť, pokúšať a to najlepšie prekvapenie príde na záver.

Na Amazone má tento psychotriler vyše 106.000 hodnotení a neuveriteľných 4,5 hviezdičiek z 5. Ak máte radi nadupané psychotrilery, divoké ako na horskej dráhe, šokujúce, originálne…siahnite po tejto knihe. Nebudete ľutovať!

Freida McFaddenová je autorka bestsellerov na Amazone, Wall Street Journal a USA Today. Je to praktizujúca lekárka, ktorá sa špecializuje na poranenia mozgu…a možno aj preto píše také fantastické psychotrilery, ktoré sa vám doslova zavŕtajú do hlavy 🙂 Bola tiež nominovaná na cenu Goodreads Choice Awards a jej romány preložili do viac ako 30 jazykov.

 

Foto: vydavateľstvo Motýľ, LepšíDeň.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.