SÚŤAŽ o 3x balenie ochutených pastovaných medov

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Krémový, akoby našľahaný med. A k tomu ochutený – škoricový, čokoládový a zázvorový. Mňam!
Tak presne o takéto balenia, v ktorých sú všetky tri príchute, môžete hrať s naším portálom LepšíDeň.sk. Máme pre vás tri balenia, ktoré pripravila Rita Novosadová. V Branove má rodinnú farmu, kde okrem iného chová včely a vyrába rôzne produkty z tohto tekutého zlata. Na Facebooku ju nájdete v skupine Včeličo.

Už asi viete, že pastovaný med je rovnako kvalitný a chutný ako ten klasický. Výhodou pastovaného medu je istota, že med nebol nijako tepelne spracovaný a prehrievaný, aby sa udržal v tekutom stave. A tým pádom v ňom zostali zachované všetky dôležité nutričné hodnoty a neznehodnotili sa žiadne biologicky aktívne látky.
Súťaž je ukonečná, nižšie 3 výhercovia.

 

HRAJTE o 3 balenia pastovaných medov

V balíku máte 3 pastované medy.
Škoricový posilňuje imunitný systém, priaznivo vplýva na žalúdok, zvyšuje chuť do jedla, upravuje hladiny cholesterolu.
Zázvorový je úžasný pri chrípke a prechladnutí. Pomáha tiež pri zápaloch priedušiek, uľahčuje vykašliavanie, vylučovanie hlienov.
A čokoládový pastovaný med je zdravou náhradou čokoládovej nátierky. Pôsobí povzbudzujúco a spomaľuje starnutie. Pomáha pri liečbe zápalov, zlepšuje náladu…no veď si prečítajte všetko o pastovaných medoch v našom článku Pastovaný med. Príprava, výhody a 3 super tipy.

 

Súťaž ukončená – 3 výhercovia

Je úžasné, na čo všetko používame med. Práve na to sme boli zvedaví v našej súťaži a ďakujeme za všetky vaše odpovede.
Mnohí samozrejme používajú med ako ochucovadlo, do čaju, kávy, jogurtov, či zákuskov. Ďalší ho pridávajú do masky na tvár, ale tiež na liečenie zdravotných problémov ako je boľavé hrdlo, priechodnosť dýchacích ciest ap.
Ste skvelí a veľmi rád vás odmeníme baleniami pastovaných medov od Rity Novosadovej – v každom balení je škoricový, zázvorový a čokoládový med.
Už teraz sa na ne môžu tešiť Štefánia Čatlošová, Helena Čuchranová a Matej Palúch.
Všetkým blahoželáme a nech vám ochutený pastovaný medík chutí 🙂


Ďakujeme, že ste s nami!
Výhercom pošleme výhru na zadanú adresu. Účasťou súhlasíte so zasielaním informačných mailov o najzaujímavejších článkoch portálu www.LepsiDen.sk v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Zdielať

About Author

Milan Buno

Vyše 20 rokov píšem texty a články. Vymýšľam slogany a pripravujem zadania na webstránky. Robil som moderátora v Slovenskom rozhlase, Twiste a Rádiu Okey. Redaktora v Slovenskej televízii. Písal som pre SME, Hospodárske noviny a časopisy ako Markíza, Zdravie, Život ai.

Komentáre sú uzavreté.