Topánky na leto, ktoré vám opticky predĺžia nohy. Tu sú 3 návrhy

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dlhšie nohy. Vidíme ich, páčia sa nám a chceme ich 🙂 Okamžite premenia vašu chôdzu, pomôžu vám vyzerať vyššie a vy sa budete cítiť ako Naomi Campbell, keď vkročíte do svojej kancelárie.

Čo keby sme vám povedali, že dlhšie vyzerajúce nohy môžete získať bez ohľadu na vašu výšku? Je to ľahšie, ako si myslíte! Ak nemáte prirodzene dlhé nohy a nakupujete na leto, nestresujte sa. Neexistujú žiadne obmedzenia v tom, čo si každý z nás môže obliecť, ale pokiaľ ide o sandále, máme niekoľko tipov a trikov, ak je cieľom predĺženie nôh.

 

Tajomstvo spočíva vo výbere obuvi

Vyhnite sa všetkému, čo má príliš veľa popruhov prekrížených cez nohy, alebo čižmám, ktoré sa vám odrezávajú okolo členkov. Namiesto toho hľadajte detaily, ktoré pomáhajú ťahať oči hore a dole alebo pomáhajú vytvárať ilúziu menších členkov a lýtok.

Topánky, ktorým chýbajú remienky okolo členkov, sú vždy solídnym detailom, na ktorý si treba dávať pozor, ale ak chcete dodatočnú podporu, uistite sa, že sa prikláňate k tenším remienkom, ktoré neodrežú nohu. Vyššie podpätky vždy spôsobia, že nohy budú vyzerať dlhšie, ale ak sa vám nepáči výška, existuje veľa spôsobov, ako vylepšiť estetiku supermodelky.
S ohľadom na to sme nižšie zhrnuli množstvo sandálov, ktoré vám určite pomôžu – čítajte ďalej!

 

Espadrilky na platforme

Espadrilky sú klasická letná obuv a my sme úplne posadnutí touto platformovou verziou! Platí, že telový odtieň má schopnosť predlžovať nohy a tento vzhľad ešte viac umocňujú posuvné remienky bez členkov.

Pochybujem, že ste ešte nevideli ľudí nosiť espadrilky a možno ste ich aj sami nevedomky mali. Pýtate sa, čo sú vlastne tieto dámske sandále na platforme – espadrilky?

Espadrilky sú jednoduché, štýlové topánky, ktoré sa dnes vyrábajú z jutovej tkaniny. Juta je rastlinné vlákno z rastliny Corchorus, ktorá rastie v krajinách ako India a Bangladéš. Je to všestranný materiál, ktorý sa používa na výrobu špagátov, vriec, záclon a samozrejme espadriliek. Jutová podrážka je ikonickým prvkom espadriliek. Štýl juty na espadrilkách siaha od jednoduchého lana až po zložitý dizajn s vrkočmi. Juta môže byť ponechaná v prirodzenom hnedom stave alebo vybielená na bielo. Najčastejšie je juta pripevnená ku gumenej alebo lanovej podrážke pomocou lepidla a stehov.

cviky na pekné nohy podľa Adriany SklenaříkovejPrečítajte si tiež
Cviky na pekné nohy a zadok podľa Adriany Sklenaříkovej.

 

Úzke podpätky = dlhšie vyzerajúce nohy

Ak si nie ste istý touto celoplatformovou verziou letných topánok, môžete siahnuť po niečom odvážnejšom. Pripúšťame, že nemusia byť nevyhnutne skvelé pre vaše chodidlá alebo držanie tela, najmä ak ich nosíte stále, ale nemožno poprieť príťažlivosť ihličiek v snahe o štíhlejšie nohy. Navyše vďaka tenším opätkom budete vyzerať vyššie!

Jeden rýchly tip, pokiaľ ide o pohodlie: Ak hľadáte pohodlné podpätky na nosenie po celú noc, vždy sa uistite, že vám v prvom rade dokonale sadnú.

 

Pohodlie nadovšetko

Zoštíhľujúci efekt funguje aj pri plochých topánkach! Ak vás celodenné nosenie opätkov neláka, skúste ploché a špicaté špičky! Nielen, že sú neuveriteľne pohodlné, ale sú aj dostatočne šik, aby ste ich mohli nosiť ku každému outfitu.

Hoci tieto sandále majú nižší podpätok, špicatá špička je skvelý spôsob, ako predĺžiť siluetu! Tenší remienok okolo členkov sa dá prekrížiť na nohe, aby sa tento efekt ešte viac zdôraznil.

— PR článok —
Foto: ccc.eu


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.