Užite si svoj obľúbený letný festival naplno

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Už v júni Dobrý festival v Prešove, v júli festival Pohoda v Trenčíne, Grape festival na letisku pri Piešťanoch v auguste, Uprising v Bratislave…  Blíži sa letná sezóna a s ňou aj veľa zábavy, hudby na letných festivaloch. Sú to chvíle, kde sa chceme odviazať, zažiť emócie na maximum, spoznať zaujímavých ľudí…jednoducho si to užiť.

Roztočte leto na plný plyn

Ak aj Vy patríte k fanúšikom festivalov pod holým nebom, určite ste už teraz v príjemnom očakávaní týchto hudobných okamihov. Okrem dobrej nálady, ktorú si so sebou vezmete, treba rozmýšľať aj nad vhodným outfitom, ktorý bude ideálnym oblečením na letný festival.
Výhodou leta je, že si obliekame na seba oveľa menej kúskov odevu ako napr. v zime. Ale aj v tomto prípade platí, že šaty robia človeka, hoci sa môže zdať, že ide tak trochu o otrepané klišé. No opak je pravdou! Ľudia si totiž aj na festivale všímajú outfity iných.

Buďte festivalovou hviezdou číslo jeden

Patríte k ženám, ktoré rady budia pozornosť svojho okolia? Alebo milujete pocit, keď ste stredobodom pozornosti? Letné festivaly sú pre Vás ako stvorené! Ak chcete zažiariť v tom množstve ľudí, mali by ste predovšetkým zaujať svojím outfitom.

Rozhodne by ste mali staviť na dámske kraťasy, ktoré môžete vhodne skombinovať s tričkom, blúzou alebo košeľou či topom. Môžete experimentovať aj so vzormi, ale aj tu platí, že opatrnosti nikdy nie je dosť. Menej je niekedy viac. Pozornosť môžete upútať aj na prvý pohľad v „nenápadnom“ oblečení. Ak by ste však predsa len chceli strhnúť na seba pohľady iných, môžete si zvoliť nápadnejší doplnok, napr. kvetinovú čelenku, farebnejšiu pokrývku hlavy alebo pestrejšiu bižutériu. Samozrejmosťou by mal byť menší ruksak alebo športová taška primeranej veľkosti.

cesta von zo šialeného svetaPrečítajte si tiež
10 tipov, ako sa dostať von zo šialeného sveta.

Kráľovná letného festivalu vďaka overalu

Ak sa Vám nechce trápiť hlavu vymýšľaním letného outfitu, pokojne stavte na dámsky overal. Áno, čítate správne! Tomu sa istotne potešia všetky slečny a dámy, ktoré sú overalové typy. Zaobstarajte si aspoň dva a hneď máte po starostiach. Ak by ste sa ani v tomto outfite „nenašli“, dobrou voľbou môžu byť jednoduché vzdušné šaty alebo obyčajné tričko so šortkami.

Výber obuvi tiež nepodceňujte! Myslite na to, že budete „na nohách“ niekoľko hodín a aby ste si naplno užili letný festival, mali by ste mať pohodlné topánky. A ktoré sú tie najpohodlnejšie na tieto okamihy? Jednoznačne tenisky alebo pohodlné sandále! Môžete si pribaliť aj pršiplášť pre prípad nepriaznivého počasia, aby Vám plačúce nebo nepokazilo krásny kultúrny zážitok.

— PR článok —


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.