Tak vonia jar! 5 tipov na jarný parfum, ktorým zaručene očaríte okolie

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Prichádza čas, na ktorý sa nielen my ženy veľmi tešíme. Zo skríň vyťahujeme lodičky, balerínky, kratšie šaty i krásne sukne. Dokonalý dojem dotvárajú lahodné parfémy, ktoré sú svieže a ľahké. Máme pre vás 5 tipov na jarný parfum, ktorý určite zaberie, ak sa chcete páčiť a hlavne krásne voňať 🙂

Zmena je život

Počas chladných a pochmúrnych dní, ktoré so sebou zima prináša, sa snažíme zohriať telo i dušu. Ujsť pred fádnosťou a do kostí prenikajúcim mrazom. V tomto období si vyberáme teplejšie, sladšie a tiež korenistejšie vône. Sú zmyselné, opájajú zmysly.
Jarný a letný parfum je presným opakom. Ťažšie vône môžu byť v teplejšom počasí menej príjemné a ich krása už nevynikne. Neraz môžu byť vyslovene nepríjemné.

Jar sa síce uprostred mája trochu zasekla a leto si tento rok dáva načas, veríme však, že čoskoro si opäť užijeme pekné, slnečné dni. Prichádza preto čas na nežné kvetinové, svieže ovocné parfémy. Sú ako závan čerstvého vzduchu po dlhej a náročnej zime. Budete sa cítiť slobodná a nespútaná.

 

Ako závoj z kvetov

Ženský svet je čarovným miestom. Raz sme princezné, inokedy víly, potom žiarivé femme fatale. Vhodne zvolený parfum len podčiarkne čaro osobnosti.
Pre zmyselnú a sebavedomú ženu je ako stvorená Coco Chanel Mademoiselle. Kombinácia ruže, vanilky, citrusových plodov a jazmínu je vhodná na denné nosenie i výnimočné príležitosti.
Radostné okamihy života si zapamätáte napríklad aj vďaka parfumovanej vode Lanvin Eclat D’Arpege. Je to sladká romantická vôňa. Ukrýva sa v nej orgován, broskyňové kvety, zelený čaj i pivónia. Dokonale vystihuje podstatu jari.

Tipy na jarné parfémy.

Ak sa na malý okamih túžite ocitnúť v New Yorku, prenesie Vás tam parfumovaná voda DKNY Be Delicious. Energická vôňa jablka, grapefruitu a ruže je stelesnením ruchu veľkomesta a chuti do života.

 

Pre mužov, ktorý majú štýl

Pánske toaletné alebo parfumované vody by mali sršať silou a energiou. Presne to stelesňuje toaletná voda Kenzo Homme. Je vhodná najmä do teplého počasia. Inšpirovaná vôňou mora poteší moderného a sebavedomého muža.
Alebo rokmi overená klasika od značky Guess: Guess Pour Homme. Svieži ovocno-korenistý parfum je zahalený rúškom tajomstva a navyše zaujme aj štýlovým flakónom. Ocenia ho muži mieriaci za svojím cieľom, ktorí sa neboja prijať žiadnu novú výzvu.

Tak, čo vyberiete si? Nezabudnite, že väčšina jarných vôní sa hodí aj na leto, takže nepotrebujete nový flakón každý mesiac. Je však fajn voňať v každom ročnom období trochu inak, no nie? 🙂

Jarné parfémy.

— PR článok —


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.