Naozaj existuje láska na prvý pohľad? | TIP na film Aj slnko je hviezda

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Veríte na osud? Alebo na náhodu, ktorá jednoducho musela prísť, lebo to tak chceli hviezdy?
Možno si niekedy spätne uvedomíte, že to bolo čudné, nečakané a určite v tom muselo byť čosi viac… Či už išlo o príjemné stretnutie, zaujímavú situáciu, nezvyčajného človeka.
Niekto sa s vami pohral, možno osud, možno…
Presne v takej situácii sa ocitli dvaja hrdinovia nádherného príbehu Aj slnko je hviezda. Podľa knihy nakrútili romantický film, ktorý teraz prichádza do slovenských kín. Od 27.júna ho uvádza po celom Slovensku Forum Film, s českými titulkami a rozhodne sa nebudete nudiť.
Takže máte chuť na poriadnu dávku romantiky a lásky? 🙂

 

Aj slnko je hviezda

Natasha je dievča, ktorá neverí na osud ani na sny a spolieha sa iba na vedu a fakty. Až do magického okamihu, kedy osud zasiahne a ona uprostred horúceho dňa na rušnej newyorskej ulici narazí na Daniela, nevyliečiteľného romantika. Medzi dvoma úplne neznámymi mladými ľuďmi okamžite preskočí iskra, ale hviezdy im nie sú veľmi naklonené.

Natashi a jej rodine totiž zostáva dvanásť hodín do núteného odchodu z USA.  Daniel to však nevzdáva, lebo už pri prvom pohľade na ňu mu bolo jasné, že osud im dvom nachystal niečo naozaj zvláštne a výnimočné. Teraz mu zostáva jediné – presvedčiť o tom aj Natashu…

 

Existuje láska na prvý pohľad?

Aj slnko je hviezda je young adult romantická dráma o dvoch mladých a nádherných ľuďoch, ktorí sa zamilujú v jedinom okamihu, v jeden bežný deň, v uliciach New Yorku. Režisér Ry Russo-Young uchopil knižný príbeh veľmi svedomito a vystihol jeho atmosféru i ducha. Láme nám srdcia, dojíma, ale tiež núti premýšľať: aké to je byť imigrantom v Spojených štátoch v čoraz dusnejšom prostredí.

Yara Shahidi a Charles Melton sú fotogenickí, príjemní, autentickí. Natasha je dcérou jamajských prisťahovalcov, ktorých majú deportovať z krajiny. Daniel je zasa synom kórejských prisťahovalcov a vie, o čom to všetko je… Aké to môže byť zložité a ťažké.
Natasha a Daniel sú však protiklady.
Ona pragmatička fascinovaná astronómiou a milujúca vedu.
On romantik, ktorého srdce je plné poetiky a najradšej by robil čokoľvek iné, ako medicínu, do ktorej ho tlačia rodičia.

Pozrite si ďalšie TIPY na FILMY.ikona film

Ak máte radi romantické príbehy, ktorým nechýba silná myšlienka, choďte na film Aj slnko je hviezda. Nie je to len obyčajná YA romanca. Možno sa zamyslíte nad tým, či je náš osud naozaj niekde vpísaný a nemenný. Alebo ide len o neuveriteľnú zhodu náhod a tým, čo a ako robíme, vieme ovplyvňovať svoj život.

láska má svoj vlastný vesmír film


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.