Ako sa zbaviť bolesti a užiť si sviatky bez starostí?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bolesť je mechanizmus, ktorý umožňuje mnohobunkovým tvorom zistiť poškodenie tkanív a prijať opatrenia na ochranu tela. Pri porozumení bolesti však hrajú veľkú úlohu aj emócie. Aj intenzita bežnej fyziologickej bolesti do značnej miery závisí od emocionálneho vnímania človeka. To znamená, že niekomu robia problémy aj tie najmenšie škrabance a iný si zvládne dať  ošetriť zuby aj bez anestézie. Prah bolesti máme každý z nás inde a od toho potom závisí aj riešenie problému.
Liečba pomocou liekov nie je ale vždy riešenie. Poďte sa preto spolu s nami pozrieť na niečo lepšie.

 

Zbavte sa bolesti panvového dna bez liekov

Prepadla vás náhla bolesť, no neviete, čo ju spôsobilo? Stanovenie diagnózy je základom správnej liečby, ktorou nemusia byť vždy len lieky. Mnohé z nich majú veľmi vážne vedľajšie účinky.

Lieky sú svojou povahou „jedmi“, ktoré ovplyvňujú všetky orgánové a tkanivové systémy, najmä však centrálny nervový systém, mozog, reprodukčný systém, pečeň a obličky. Samozrejme, s niektorými silnými zápalmi v tele vám po konzultácii s lekárom pomôžu, no dlhodobé užívanie týchto látok nie je  odporúčané ani tými najväčšími odborníkmi.
Naopak, je lepšie, ak sa nepríjemnej bolesti panvového dna zbavíte vďaka účinkom mechanoterapie.

jedlom proti bolesti melónPrečítajte si tiež
Jedlom proti bolesti. Ktoré potraviny vám uľavia?

 

Čo je mechanoterapia?

Naše pohodlie je závislé od mnohých faktorov. V prípade bolestí panvového dna sú preto pohodlné rifle základ. Zbaviť vás nepríjemných a dlhotrvajúcich bolestí však môže aj mechanoterapia. Profesionálmi aplikované rázové vlny na postihnutú oblasť v tele aktivujú regeneračné procesy a vy sa tak konečne môžete zbaviť pretrvávajúcej bolesti.

Najlepšie na tom je, že bez liekov a vedľajších účinkov si v priebehu niekoľkých dní môžete potom užívať radosť zo života s celou rodinou.

— PR článok —
Foto: Pexels.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.