Ako si užiť záhradu, aj keď príroda spí

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Všeobecne sa verí, že zima je čas, kedy záhrada a príroda okolo nás spí. Tráviť čas v interiéri plnom suchého vzduchu ale nie je z dlhodobého hľadiska jednoduché a ani zdravé. Aj preto je pre nás prostredie prírody a záhrady dôležité aj počas tohto obdobia. Ako si ho ale užiť, keď je vonku teplota pod bodom mrazu?
Aby ste si mohli záhradu užívať po celý rok, mali by ste na to myslieť už pri jej návrhu a zvoliť množstvo doplnkov, ktoré sú odolné. Čo presne to znamená?

 

Začnite pekne od podlahy

Ideálne úpravou terénu, po ktorom sa môžete slobodne a bez komplikácií pohybovať bez ohľadu na to, aké je vonku počasie. Kvalitný bazénový lem a odolná exteriérová dlažba z travertínu je základ, od ktorého sa bude potom odvíjať všetko ostatné.

Exteriérová dlažba z travertínu je odolná proti mechanickému poškodeniu, mrazuvzdorná a mimoriadne krásna. Nemusíte si robiť ani veľké starosti s jej údržbou a vodou, ktorej bude vonku viac než dosť.

záhrada pre relax a meditáciuPrečítajte si tiež
Záhrada na relax aj meditáciu. 4 rady…

 

Originálne prístrešie z pergoly

Slnko má svoju silu aj v zime. Ukryť sa pred ním preto budete chcieť aj v tomto období. Čerstvý vzduch je predsa pre naše telo dôležitý v lete aj zime. Aby to bolo pre vás v chladnom období rovnako komfortné ako v lete, inštalujte do vašej záhrady alebo na terasu moderné pergoly.

Z odolného materiálu, pevnej konštrukcie a s krásnym dizajnom sa postarajú o vaše pohodlie do najmenšieho detailu. Okrem posedenia na záhrade ich môžete využiť ako garáž pre auto, bicykel alebo náradie.

Jednoducho sa inštalujú a ešte lepšie používajú. Služby tejto záhradnej výbavy oceníte počas celého roka a pritom sa nemusíte o nič špeciálne starať. Tak to vyskúšajte a aj v zime v prírode relaxujte.

— PR článok —
Foto: Unsplah.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.